MENU

Вручення повісток поштою: у ТЦК поскаржились на проблеми нового методу сповіщення

1327 0

Вручення повісток поштою: у ТЦК поскаржились на проблеми нового методу сповіщення

У військкоматі розповіли, що складнощі почали "випливати" вже після перших партій повісток. Зазначається, що це провокує "негативне ставлення" до ТЦК і ЗСУ загалом.

Українці почали отримувати повістки поштою. Однак цей метод якісно не покращив процес мобілізації в Україні. Про це в ефірі телемарафону розповів начальник адміністративного відділу районного територіального центру комплектування у Києві Олег Коротченко, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

"Проблемних питань зараз дуже багато. Фактично це оповіщення проводилося в тестовому режимі. Оскільки кількість оповіщень велика, механізм взаємодії відверто почав показувати певну проблематику під час здійснення оповіщення", — пояснив він.

Зі слів військового, як тільки пішли перші партії повісток поштою, почали "випливати" певні складнощі. Зокрема, сповіщення почали отримувати громадяни, які мають право на відстрочку або бронювання від мобілізації в Україні. Анонсовані механізми автоматичного надання відстрочок досі не запрацювати.

Читайте також: Особисто в руки, але можуть телефонувати з пошти. Повістки до ТЦК вручатимуть по-новому

"Є певні складнощі, які в процесі викликають негативне ставлення як до Збройних сил в цілому, так і до ТЦК знову", — зазначив Коротченко.

Він підтвердив, що поки "швидкого або всеосяжного стрибка" мобілізації в Україні завдяки врученню повісток поштою не помітив.

"До ТЦК здебільшого йдуть особи, що впевнені у своїх підставах на відстрочку або на бронювання. Або це якісь проблемні питання, що в принципі можуть бути вирішені в сторону військовозобов'язаного. Якщо в особи немає підстав на відстрочку або немає бронювання, ви розумієте", — розповів представник військкомату, натякаючи на неявку військовозобов’язаних.

З його слів, траплялись випадки повторного сповіщення осіб. Окрім того, повістки отримували особи з інвалідністю та заброньовані працівники. Коротченко наголосив, що потрібен механізм, щоб таких ситуацій уникати. Він уточнив, що проблематика має бути проаналізована і подана до Міністерства оборони, щоб розв’язати питання системно.

Читайте також: У Мін'юсті пояснили, чи буде арешт майна у разі несплати штрафу від ТЦК

"Найбільш велика складність пошти — це довго, дуже довго. Я думаю, має бути щось більш якісне, тобто пропрацьоване. Весь досвід, який зараз був отриманий, потрібно зібрати й внести певні корективи, вони на часі й дуже потрібні", — додав військовослужбовець.

При цьому Коротченко пояснив, що списки тих, кому надсилати повістки, формують не ТЦК.

"Певні алгоритми щодо внесення певних військовозобов'язаних до списків оповіщення створюються за ініціативою Міністерства оборони. Тобто, конкретно вони обирають за допомогою засобів системи "Оберіг" хто буде підлягати оповіщенню", — уточнив він.

З його слів, військкомати працюють вже на безпосередньому рівні виконання.

"До нашої компетенції входить фактично тільки сформувати ці повістки. Зафіксувати їх або затвердити електронним підписом, і тоді вже вони відправляються до адресата певним ланцюгом", — розповів представник ТЦК.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини