Законодавці США вимагають, щоб розвідка оцінила ризики у разі припинення допомоги Україні
Американські законодавці хочуть, щоб керівники ключових розвідувальних служб країни оцінили ризики безпеці США у випадку, якщо Вашингтон припинить надавати Києву допомогу, а РФ виграє війну проти України. Звіт, можливо, матиме секретний додаток.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на американську газету The Hill, інформує UAINFO.org.
Законодавці у США хочуть, щоб положення було додано до Закону про дозвіл на національну оборону для голосування у Палаті.
Американські законодавці доручили Директору національної розвідки, Директору Розвідувального управління Міноборони та Директору Головного розвідувального управління представити доповідь з оцінкою перебігу війни РФ проти України в контексті можливих наслідків для США у тих чи інших випадках.
Документу дали назву "Оцінка ймовірного перебігу війни в Україні".
Як пише американська газета, деталі звіту мають включати вплив здатності українських військових захищатися від російської агресії, якщо Штати продовжать або припинять оборонну та економічну підтримку, і якщо США збережуть або відкличуть дозвіл на використання наданих ракет великої дальності для ударів вглиб території РФ.
Законодавці в США також хочуть, щоб керівники розвідслужб оцінили вплив можливої поразки України у війні на інтереси національної безпеки Штатів, включаючи потенційну подальшу агресію з боку Росії, Китаю, Ірану та Північної Кореї.
"Звіт має бути поданий у несекретній формі, але може мати секретний додаток і надісланий до комітетів з розвідки Палати представників і Сенату, а також до колегії з питань Збройних сил, закордонних справ і зовнішніх відносин і асигнувань", - йдеться в публікації The Hill.
Законодавці закликають подати звіт протягом 90 днів після підписання Закону про дозвіл на національну оборону (NDAA).
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Володимир Костирін, РБК-Україна
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки