MENU

Що потрібно для того щоб стати data analyst?

98 0

Не секрет, що сфера IT є однією з найперспективніших з точки зору працевлаштування та рівня доходів. Зокрема спеціальність дата-аналітик відноситься до найбільш затребуваних професій. При цьому в Україні вона є відносно новою. Сьогодні багато хто чує це словосполучення, але далеко не всі точно розуміють значення роботи data analyst. Якщо вам потрібно більше інфо з цього приводу, рекомендуємо посилання dan-it.com.ua, де все чітко розписано.

Чим займається дата-аналітик?

Дата-аналітик (data analyst) – це спеціаліст, який займається збором, консолідацією та аналізом даних (користувальницьких, фінансових, маркетингових, операційних), як необхідні для оцифрування діяльності бізнесу.

Послугами data analyst користуються практично всі сфери підприємницької діяльності. Дата-аналітик є саме тією людиною, яка здатна проаналізувати увесь потік інформації та виокремити показники, що відображають ефективність та загалом стан діяльності підприємства (або окремого напрямку/проекту).

Відповідно до завдань, дата-аналітик має володіти відповідними знаннями (зокрема, розуміти принципи статистики та аналізу даних, володіти англійською мовою, розуміти SQL та Python, вміти проводити A/B-тести тощо).

Кому потрібен дата-аналітик?

В більшості випадків послугами дата-аналітика користуються середні та великі підприємства. Але діяльність data analyst охоплює також малий бізнес та окремі проекти, що потребують аналізу даних.

Якщо вас цікавить перспектива навчання цієї професії, можна пройти курс дата аналітик, де ви зможете отримати всі необхідні для цього знання та навички.

Серед прикладів роботи дата-аналітика:

  • в маркетинговій діяльності – сегментація ринку, оцінка ефективності рекламних компаній, виявлення найбільш результативних майданчиків для розміщення реклами;
  • оптимізація діяльності інтернет-магазину – аналіз перспективності товарів, оптимізація логістики, утримання клієнтської аудиторії, мінімізація відмов;
  • в банківський діяльності – зниження фінансових ризиків, оцінка платоспроможності клієнтів, аналіз ринку, виявлення слабких сторін того чи іншого напрямку діяльності, прийняття інвестиційних рішень, підвищення кібербезпеки інформаційних систем;
  • в IT-сфері – ведення аналізу та діагностики діяльності з метою виявлення та створення IT-продуктів, які є найбільш прибутковими.

Це лише декілька прикладів, як саме може використовувати свої знання дата-аналітик. На різних підприємствах і в різних сферах діяльності принципи роботи data analyst можуть дещо відрізнятися.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини