MENU

Як захистити пилосос від ламання: 5 рекомендацій

137 0

Пилотяг потребує дбайливого ставлення і своєчасного обслуговування. Якщо ігнорувати догляд, чутливі деталі вийдуть з ладу, а це вже вартісний ремонт. Уникнути позапланових витрат допомагають прості рекомендації.

Огляд перед використанням

Швидкий огляд перед вмиканням нівелює проблеми. Якщо провід заплутався, його розплутують. Засмічену щітку й трубку — чистять. Колеса витирають від пилу, аби не розносити його по помешканню. 

Мінімізація механічних впливів

Задля захисту від несправностей забороняються ризиковані дії з побутовим порохотягом:

  1. різке витягування шнура з корпусу;

  2. зберігання поряд з джерелом тепла;

  3. підключення до нестабільної електромережі;

  4. зберігання на верхніх полицях шафи чи етажерки, якщо є ризик падіння.

Використання за призначенням

Для вологого прибирання потрібен саме мийний пилосос Томас, Керхер, Бош чи іншого бренду. Якщо девайс призначений виключно для сухого прибирання, не варто намагатися зібрати ним пролиту рідину. Потрапляння води у двигун призводить до короткого замикання, а зайва волога в пилозбірнику «цементує» вміст і провокує появу неприємного запаху. 

Для побутового приладу небезпечне сміття великого розміру: шматки деревини, уламки каміння і скла, металеві предмети. Вони можуть пошкодити шланг, зруйнувати фільтр, розбити пластиковий контейнер. 

Незалежно від матеріалів виготовлення, домашні порохотяги ламаються від взаємодії з гарячими предметами. Для вигрібання попелу, недогарків, вугілля з пічки чи каміна необхідно використовувати совок, чи ківш. Також підійде пилосмок, стійкий до високих температур.

Очищення фільтрів

Частота очищення фільтрів залежить від їхнього типу, місця розташування і специфіки використання пилосмока. Якщо девайс застосовується для прибирання у приміщенні де проживають домашні тварини, система фільтрації потребує частого обслуговування.

  • HEPA фільтри треба чистити хоча б раз на 2 місяці;

  • синтетичні елементи — 1 раз на квартал;

  • вугільні треба міняти щопівроку або щороку;

  • передмоторні чистяться приблизно через кожних 3 місяці.

Своєчасне розвантаження пилозбірника

Навіть якщо об’єму пилозбірника вистачає на декілька прибирань, сміття краще не залишати всередині. Через несвоєчасне очищення всередині мішка або контейнера розмножуються бактерії. 

Потрібно «розвантажувати» порохотяг після кожного використання. Тоді двигун не буде перевантажуватися і перегріватися, а потужність всмоктування залишатиметься стабільно високою.

За належного догляду пилосос працює більше, ніж 5-7 років, і швидко окуповується. Ефективна робота впродовж усього строку служби — результат правильного підходу до експлуатації.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини