MENU

За досвідом "Сатани": експерт оцінив шанси України швидко отримати свою балістику

836 0

За досвідом "Сатани": експерт оцінив шанси України швидко отримати свою балістикуРакета "Cатана" була спроектована у КБ "Південне"

Україна має всі можливості, щоб відновити виробництво балістичних ракет тактичної ланки, які виготовлялися за часів Радянського Союзу.

Таку думку висловив голова правління альянсу "Нова енергія України" Валерій Боровик в ефірі "Київ24", відповідаючи на запитання, наскільки ймовірно Україні швидко зробити власну балістичну ракету, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Читайте також: Американська Lockheed Martin і німецький Rheinmetall хочуть виробляти ракети в ЄС

"У нас дуже хороший потенціал є для цього. Тому що в нас виробництво ракет було налагоджено ще за Радянського Союзу. Це мова про "Сатану". Виробляв ці ракети "Південний машинобудівний завод". І залишилась можливість робити це. Хоча Росією ці можливості знищуються - ви знаєте удари були по ПМЗ, по УКБ "Південному". Але в принципі відновлення це можливе. І зараз в цьому плані працюють", - сказав Боровик.

При цьому він зауважив, що за рік неможливо зробити балістичну ракету і наростити її виробництво. Це все потребує значно більше часу, зважаючи на те, що ракетним виробництвом в нашій країні багато років не займались, пояснив експерт.

Читайте також: Україна впевнено нарощує виробництво ключової зброї у війні з РФ - WP

"Наскільки швидко можна зробити ці ракети, наскільки швидко ми зможемо наростити це виробництво - це питання до виробників, до тих, хто буде цим займатись. І це тільки тактична ланка. Бо дальність у 300 км - це балістична ракета тактичного застосування. Є ще ракети стратегічного застосування, є ще більше ніж 5,5 тис. км дальність удару, але це вже іншого рівня ракетоносії. А от ракети тактичної ланки - це можливо, для цього в нас є всі можливості", - прокоментував фахівець.

Кажучи загалом про українські ракети, Боровик нагадав, що Україна виробляє вже всім відомі "Нептуни", які використали зокрема для ударів по крейсеру "Москва".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини