Україна може вийти із цієї війни тільки як частина Заходу, – Портников
Україна може вийти з цієї війни тільки як частина Заходу, і західні країни можуть взяти участь у відбудові української економіки.
Таку думку висловив в етері "Еспресо" журналіст Віталій Портников, інформує UAINFO.org.
"Якщо Україна вийде з цієї війни колись, то вона в будь-якому разі може вийти з цієї війни тільки як частина Заходу. Тобто Захід може взяти участь у відбудові української економіки. Ми ж говоримо саме про післявоєнний період. Ясно, що воєнний період, скільки б він не продовжився, він буде тяжкий. Ну що, після сьогоднішнього чергового обстрілу Києва, не першого і не останнього, і інших українських районів потрібно це доводити? Не потрібно, причому, я думаю, що всі розуміють, що небезпека буде чатувати в будь-якому місці в Україні. Мені здається, що якраз цієї ночі були вибухи в Чернівцях. Які не були ніколи частиною таких великих обстрілів. Залишилося ще додати ще якісь там місця, які ніколи не були метою окупантів, щоб всі зрозуміли: на території України в наступний період російсько-української війни у зв’язку з технологічними змінами безпечних місць не буде ні для кого", - сказав він.
Читайте також: Половина українців вже не вірять у щасливе життя в складі ЄС через 10 років
Віталій Портников наголосив, що це реальність, і люди повинні жити із цієї реальністю. Він наголосив, що зруйноване можна відновити, і українці мають прийняти цю відповідальність.
"Це реальність, і люди мають з цією реальністю жити, і люди мають усвідомити, що після війни це не означає, що це все не можна відновити - можна. Це також буде від громадян вимагати відповідальності. У нас є прекрасний приклад країни зруйнованої війною, яка досі не може якось відновитися, це Ліван. І це не тому, що весь час на Ліван хтось нападає, можна сказати: “Ой, ну це ж Ізраїль його бомбить”. Ні, це безвідповідальність. Весь час не можуть позбутися викликів, не можуть обрати серйозних, відповідальних політиків, і так в руїнах і живуть. Ну я думаю, що з Україною так не буде, знову таки, ми не на Близькому Сході. Але люди мають це усвідомлювати. Наскільки серйозною має бути робота", - додав журналіст.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки