Трамп заявив, що Ормузька протока "повністю відкрита"
Фото: скриншот з відео
Президент США Дональд Трамп заявив, що Ормузька протока "повністю відкрита" і 21 червня через неї було вивезено більше нафти, ніж будь-коли раніше.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію Білого дому, інформує UAINFO.org.
Під час спілкування з пресою лідер США зазначив, що "у нас усе йде добре" щодо питання про протоку.
"Вчора через нього пройшло більше нафти, ніж будь-коли раніше. Ви, мабуть, бачите, що у нас справжній нафтовий фонтан. Протока повністю відкрита. Ви це знаєте. Ми ведемо переговори, подивимося, чим все закінчиться", - сказав Трамп.
Після цього він знову додав, що протоку відкрито, а також підкреслив, що тепер є країна, яка "ніколи не отримає ядерну зброю" (мова йде про Іран).
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
