Свинарники Царьова зливають відходи у ставки Дніпропетровщини
Водойма, в яку зливаються нечистоти зі свинарників Царьова
Фірми «регіонала» Олега Царьова забруднюють своїми відходами навколишнє середовище, розкрадають природний газ, а також ухиляються від сплати орендної плати за землю. Про це пише радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації з питань боротьби з корупцією Віталій Купрій у виданні «Лица».
На Дніпропетровщині діють дві свиноферми, що належать ТОВ «Агрофірма «Дзержинець» Олега Царьова. Починаючи з 2009 року, порушуючи закон, ці свиноферми не передавали на утилізацію свої відходи, зливаючи їх у місцеві ставки. Довкіллю завдана шкода, яка вимірюється у декілька мільйонів гривень.
За даними Купрія, відходами свого виробництва природне середовище забруднює і ТОВ «Дніпропетровська паперова фабрика», що теж належить Царьову.
Ще одне підконтрольне нардепу підприємство ТОВ «Агрофірма «Дзержинець» протягом останніх п’яти років розкрадає природний газ шляхом несанкціонованої врізки в газову магістраль. Частину цього газу підприємство продає у балонах у Дніпродзержинську, Дніпропетровську і Павлограді. Державі за ці роки завдано шкоду приблизно на 77 млн грн.
Крім того, починаючи з 2010 року підприємства, пов’язані з Царьовим, недоплатили в бюджет Дніпродзержинська понад 300 тис грн. орендної плати за землю. Йдеться про ТОВ «Дніпропетровський комп’ютерний центр», ТОВ «Дніпрохліб», ТОВ «Агростандарт Днепр».
Купрій заявляє, що бізнес-діяльність Царьова покриває вище керівництво управління обласного МВС по боротьбі з економічними злочинами. При цьому «ці люди, які роками працювали на режим Януковича, досі знаходяться на своїх посадах».
Варто зазначити, що в будівлях, які належать агрофірмі «Дзержинець», діє офіс громадської організації «Антибеспредел», члени якої, боксери, брали участь в русі Антимайдан в Києві.
Як повідомляли ЗМІ, зараз Царьов причетний до фінансування сепаратистів на Сході України.
Нагадаємо, згадані вище фірми фігурують у судових справах про заборгованість перед російським банком на понад 100 млн грн. при цьому низка підприємств-боржників банкрутиться за позовами своїх же рідних фірм.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки