MENU

Дни британского бизнеса в Украине

687 0

Посол Великобритании в Украине Лі Тернер пишет в своем блоге:

Якщо за останні кілька тижнів Ви були на Майдані Незалежності, Ви, мабуть, помітили масивний банер з назвою «Дні британського бізнесу в Україні», розташований на фасаді торговельного центру «Глобус».

До початку Днів британського бізнесу в Україні залишилися лічені дні, адже подія відбудеться 17-19 березня. У відкритті заходу «Бізнес для бізнесу» 17 березня вже погодилися взяти участь деякі визначні британські й українські доповідачі, а для участі у виставці 17-19 березня у 3-ї лінії «Глобусу» записалися чимало компаній. Британія є одним із найбільших інвесторів в економіку України, і тут активно працює велика кількість британських компаній і брендів. Тому, якщо ви бажаєте переглянути останні тенденції й бренди у найрізноманітніших галузях: від роздрібної торгівлі й моди до автомобілів, від енергетики до освіти, безпекових та професійних послуг – тоді «Глобус» у другій половині наступного тижня буде найкращим для цього місцем.  

Я вже зазначав, що одним із завдань Посольства в Україні є обговорення з українською владою шляхів поліпшення бізнес-клімату. Тому я дуже радий, що Прем’єр-міністр Азаров погодився зустрітись із представниками британських компаній 18 березня в рамках Днів британського бізнесу для обговорення цих питань. Я вже багато разів писав, як покращити конкурентоздатність України: від захисту інтелектуальної власності до розвитку навичок для успішного працевлаштування й забезпечення швидкого відшкодування ПДВ. Сподіваюся, Дні британського бізнесу в Україні разом із низкою зустрічей і безліччю контактів, які відбудуться на виставці, допоможуть створити умови, що їх потребує Україна для досягнення своїх цілей щодо поліпшення ділового клімату і сприяння залученню інвестицій, включаючи ще більший обсяг інвестицій зі Сполученого Королівства.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини