MENU

Регіоналівське лицемірство не знає меж: тоді голосував за диктаторські закони, тепер закликає до любові

4246 0

На УП з'явився допис Юрія Мірошниченка із закликом до «Любові». В наступному пості він обіцяє детально проаналізувати основи християнсько-демократичної ідеології...

Це той самий Юра, який був представником Януковича в парламенті, послідовно виправдовував всі його дії, голосував за закони 16 січня. Він не пішов демонстративно із посади, коли на Майдані пролилася кров. Лише ПІСЛЯ повалення Януковича, він пролив «крокодилячі сльози» в ефірі. Але замолювати гріхи у монастир не пішов. Він належав до «Партії регіонів», яка не тільки взяла участь в антиконституційному заколоті 16 січня, пролила кров Небесної сотні, але й голосувала за анексію Криму, фінансувала колаборантів і тероризм на Донбасі. Разом з іншими причетними до крові Небесної сотні і тисяч українців Мірошниченко тепер у складі Опоблоку сидить у парламенті.

Сподіваюся, що Аваков і Шокін швидко знайдуть винних в злочинній організації трагедії 31 серпня. Це конче необхідно, щоб зникла будь-яка можливість ще раз спробувати розпалити громадянський конфлікт в центрі української столиці. Так само сподіваюся, що буде покараний бодай хтось, хто брав участь в антиконституційному заколоті 16 січня, пролив кров Небесної сотні, голосував за анексію Криму, фінансував колаборантів і тероризм у Донбасі.

Тим більше це потрібно напередодні місцевих виборів. Люди можуть терпіти економічні негаразди, але вони не мають втратити віри у справедливість.

Олексій ГАРАНЬ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости