MENU

Не слід шукати кремлівської режисури в боротьбі за незалежність Каталонії – Магера

888 0

Я не дуже хотів би, щоб ситуацію на Піренеях ми сприймали винятково в чорно-білих тонах. І тим паче не треба в боротьбі за незалежність Каталонії шукати режисуру Кремля. Це, щонайменше, має смішний вигляд.

Для прикладу. Ще 13 червня 2007 року під час пленарного засідання парламенту Каталонії була прийнята Декларація у зв'язку з 75-ю річницею Голодомору в Україні 1932-1933 рр. У вказаному документі було зазначено, що "парламент Каталонії засуджує геноцид в Україні 1932-1933 рр. з боку тоталітарного режиму Сталіна, відомий як Голодомор..."

Читайте також: Чому не варто порівнювати Каталонію з Донбасом чи Кримом

Каталонські парламентарії, провівши в тексті Декларації історичні паралелі між Каталонією, яка "також кпродовж років була жертвою франкістської диктатури та репресій" й Україною, висловилися за те, "щоб помилки та страхіття минулого не повторилися".

Із нетерпінням чекатиму, коли парламент Іспанії також нарешті визнає Голодомор 1932-1933 рр. як геноцид українського народу. Думаю, не менш зацікавленими в цьому мають бути й ті українці, які так наполегливо відстоюють територіальну цілісність Королівства Іспанії. 

Читайте також: Роздратування голодом: хто й чому спростовує те, що Голодомор 1932-1933 років був геноцидом

Наше ж завдання полягає не в тому, щоби комусь зі сторін підігрувати, а – мати добрих союзників як у Мадриді, так і в Барселоні.

Про історичні події та багато іншого цікавого можна прочитати за посиланням.

Андрій МАГЕРА


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости