MENU

Бригинець: Російські окупанти не цураються тоталітарного досвіду СРСР щодо «роботи» з населенням

5864 2

Зміну етнічного складу населення в ХХ сторіччі СРСР використовував неодноразово. Мета: полегшення керуванням державою, пришвидшення створення однорідної людської маси («общность - советский народ») з однаковим правильним типом поведінки.
Найвідоміша форма - примусове переселення.

Наша країна так чи інакше причетна до трьох: виселення з Криму кримських татар, виселення поляків із Західної України, виселення українців із традиційних місць їхнього проживання на нинішній території Польщі.

Друга форма, яку щоправда не визнає щодо своїх дій Росія: геноцид. В нашому варіанті - це голодомор, який «зачистив» території від українців на користь переважно росіян. Досі в селах живуть родини «кацапів» - значною мірою вони так і не адаптувались до нашої культури, традицій, світогляду.

Третя форма - спонукання державою до переселення. Батіг і пряник застосовувала СРСР. Форма пряника - переїзд на кращу роботу (будівництва, шахти, тощо), форма батога - створення депресивних територій із нестабільним життям для певних категорій (чимало інтелігенції добровільно виїжджала з Галичини, щоб їх не пов'язували з націоналістами).

До чого це я? До того, що усе це використовують путінці - і в окупованому Криму, і на окупованих частинах Донбасу. Мета: залишити лише тих, хто погодиться бути «рускім» - незалежно від реальної національності.

Олександр БРИГИНЕЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини