MENU

Як доносити до жителів тимчасово окупованих територій правдиву інформацію – пропозиція є

6168 0

Ми тут просте рішення придумали. Починаючи зі грудня 2014 року кілька разів пропонували різним поважним представникам влади. Всім подобалось, охали-ахали, але на цьому все й закінчилось. Тому викладу тут винятково із метою привернути увагу «Київстару», «МТС» і «Лайфу» – можливо, корпоративний сектор виявиться патріотичнішим за органи влади.

Так от, ми пропонуємо створити максимально простий і легкий сайт мобільних новин для жителів окупованих територій. Суто тексти і заголовки. Ніяких картинок, кнопок соціалізації та інших важких приблуд, які жеруть трафік. Сайт настільки легкий, що навіть на примітивному GPRS він літає.

Мобільні оператори роблять безкоштовний інтернет-доступ жителям окупованих територій до цього сайту (відповідне рішення в операторів вже давно є – вони давали в такий спосіб, наприклад, безкоштовний доступ до ВКонтакте та інших сервісів).

Сайт в оперативному режимі наповнюється переважно про події, пов'язані із регіоном.

У результаті, жителі окупованих територій матимуть безперервний доступ до інформації: що відбувається, яка причина, що роблять українські війська, а що терористи.

Для всіх зацікавлених сторін – прототип вже існує понад чотири місяці та працює в закритому режимі.

Максим САВАНЕВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини