MENU

Чому не можна потурати валютним позичальникам, які вимагають перерахунку своїх кредитів

8882 22

Щодо валютних кредитів. За таких непрозорих умов як зараз ніяке рішення про перерахування кредитів прийматися не може в принципі.
Ніхто, ні НБУ, ні ті, хто виступає від імені валютних позичальників, не подали виразної розкладки щодо цих кредитів. Хтось намагається щось вибити в непрозорий спосіб – ось як це зараз є.

Якщо хтось хоче, щоб йому подарували гроші, а це за фактом так і є, то нехай все детально показує – нащо кредити бралися, який фінансовий добробут позичальників. Валютні боржники хочуть, щоб усі вкладники банківськоі системи дали ім грошей на споживання. Отже ми, люди що прокредитували банківську систему депозитами, маємо повне право бачити всю статистику щодо цих кредитів. 

Яка частка в загальній кількості цих валютних кредитів бралася доброчесними позичальниками на єдине житло, а яка – на купівлю нерухомості для подальших спекуляцій? Повинний бути детальний розпис зі градацією розмірів кредитноі заборгованості і призначеннями кредитів, також відносно прибутків позичальників. За спекулянтів ми всі платити не можемо і не будемо. Тому, як буде оприлюднена статистика, тоді й можна щось дискутувати.

І після цього й можна буде вирішувати, що там кому і за якими курсами перераховувати.

Ольга ЛЕНЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини