Соціологічні дані КМІСу показали три цікаві тенденції - Бала
На три цікавих тенденції щодо оприлюднених вчора соціологічних даних Київського міжнародного інституту соціології звернув увагу політолог Віталій Бала.
Перша. "Народний фронт" практично залишився без підтримки громадян з своїми 1,6% та 4,1% тих хто визначився і це при статистичній похибці 1,4%. Партія, лідер якої очолює уряд не має суспільної підтримки, тому одне просте питання, чому так повільно йдуть зміни, якщо взагалі йдуть? Втрачати вже нема що, навпаки швидкі позитивні результати можуть допомогти на місцевих виборах. Чи розуміє це Яценюк, який хотів, а може ще хоче йти на вибори разом з БПП?
Друга. Громадяни таки починають розрізняти популізм та реальні спроби захищати їх інтереси. "Батьківщина" (6% і 15,3%) та "Самопоміч" (6% і 15,8%) це демонтструють, що оцінили громадяни країни і навпаки Радикальна партія (5% і 12%) стає вже "зрозумілою" для українського народу. Хоча Тимошенко критикували її "політичні союзники", особливо з НФ, за ніби популізм стосовно тарифів. Дивно чому не критикували за те ж "Самопоміч"?).
Третя, таки ще є у нас громадяни (4% і 9,7% з тих хто точно вирішив прийти на вибори), готові проголосувати за Опозиційний блок.
Питання чому? за які такі заслуги? Чи це голосування проти, а не за?
Багато не визначились 25,9%, майже стільки ж не прийшло б на вибори 26,5%
P.S.Місцеві вибори остаточно продемонструють хто заслуговує на підтримку.Час ще є, але хто краще його використає для людей, той і отримає більшу підтримку людей.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки