Святий Миколай уже в Україні й перетнув кордон через пункт пропуску на Львівщині, – прикордонники. ФОТО

"Так-так, це не жарти. Щойно через пункт пропуску «Рава-Руська» прибув сам Святий Миколай - оформлений за всіма правилами прикордонниками 7 прикордонного Карпатського загону. Він уже на українській землі й готовий творити дива", - про це повідомляє 7 прикордонний Карпатський загін, інформує UAINFO.org.
"А вже завтра, 6 грудня о 10:00, у пункті пропуску «Рава-Руська» відкриється резиденція Миколая. Усі подорожні, які перетинатимуть кордон на в’їзд в Україну, потраплять у справжню казку - святкова фотозона, добрий Миколай і, звісно, подарунки для найменших мандрівників.
Кожна дитина, яка в’їжджатиме в Україну цього дня у пунктах пропуску на Львівщині, отримає солодкий сюрприз, а ще святкову листівку з особливим QR-кодом. Перейдіть за ним - і Миколай особисто привітає вас, навіть якщо ви не потрапите до його резиденції.
Не проґавте шанс побачити диво на власні очі. Миколай вже тут, щоб дарувати радість разом з прикордонниками 7 прикордонного Карпатського загону", - зазначили прикордонники.




Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
