«Мистецтво війни» в Одесі: трактат про мистецтво миру. ФОТО
Ми повернулися з Одеси, де взяли участь в унікальному проекті. Враження надзвичайні: ми, як, власне, всі учасники дійства, вклали максимум наших емоційних, творчих сил, подарували частину себе й оновилися самі. Дякуємо всім учасникам фестивалю, дуже теплій і уважній одеській публіці. Особливо вражені чіткою, як годинник, роботою організаторів, їх ставленням із великою повагою до всіх (!!!) учасників цієї дивовижної п'ятиденної події. Особливе захоплення викликає сам автор ідеї і соліст – Олексій Ботвінов, який блискуче витримав п'ятиденний марафон і подарував Одесі яскраві концерти, зустрічі, виставки, перфоменси! Ну, і моя особиста симпатія – це Олена Ботвінова. Завдяки її чарівності (вона і є головний координатор всього і вся) фестиваль якраз і набув довершеності! До зустрічі, Одесо!
13 червня в Одеській обласній філармонії в рамках Першого міжнародного музичного фестивалю «Odessa Classics» відбулася прем'єра унікального спільного проекту режисера Влада Троїцького та піаніста Олексія Ботвінова «Мистецтво війни». Творча майстерня Мирослави Которович взяла участь у фестивалі в цьому оригінальному синтетичному проекті.
В основу ідеї проекту покладені тексти з однойменного трактату легендарного воєначальника і стратега Сунь-Цзи. Проект – синтез мистецтв: драматичного театру (театру В. Троїцького «Дах»), сучасної хореографії (хореограф – Христина Шишкарьова), музики (О. Ботвінов та камерний ансамбль «АРТЕХАТТА»), а також оригінальних відеоінсталяцій. У постановці прозвучала музика як композиторів бароко, так і сучасних авторів (Баха, Генделя, Альфреда Шнітке, Арво Пярта, Філіпа Гласса).
На думку режисера В. Троїцького, проект «Мистецтво війни» – це скоріше трактат про мистецтво миру, про те як перемогти, не вступаючи в бій: «Якщо розглядати війну і прибрати все похмуре, те, що зараз пронизує всю нашу країну, цей проект – розмова про мир і про передчуття іншої країни. Про передчуття тієї України, в якій ми мріяли б жити, і щоб у ній жили наші діти, якою можна пишатися, за яку не соромно».
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки