MENU

Громадську раду при Міністерстві економіки переформатують

2443 0

Перезапускаємо громадську раду при Міністерстві економіки.

(Власне, цей довгий процес розпочато ще у квітні, нормативні документи встановлюють дуже довгі терміни, щоб всі встигли вскочити на потяг).

На мою думку, громадська рада має виконувати три основні завдання:
1. Ініціативно доносити до міністерства думку "з вулиці", від реальної економіки, бути містком до ділових та експертних спільнот.
2. Критично перевіряти ключові ініціативи міністерства.
3. Бути джерелом експертизи та компетенцій, яких не вистачає на держслужбі.

Розриваємося між протилежними принципами повної відкритості, з одного боку, та професіоналізму, з іншого боку. Отримали 118 заявок від різних громадських організацій та підприємницьких асоціацій. Постанова Кабміну обмежує чисельність громадської ради 35 представниками. Значить, будуть вибори.

На днях підписав (від імені ініціативної групи зі створення громадської ради) величезну пачку листів до різних підприємницьких асоціацій та експертних спільнот з проханням надати ті або інші відсутні документи, що мають додаватися до заяви про участь. А також трохи меншу пачку листів з проханням пояснити, чим займається організація (типова назва виглядає як "Народна рада жінок за майбутнє заради здоров'я, милосердя і духовного життя") і яке відношення вона має до Мінекономіки.

Сподіваюся, ми знайдемо баланс між професіоналізмом і досвідом підприємницьких спільнот та відкритістю до участі для нових громадських організацій. Хоча інструментом пошуку цього балансу є вибори, штука непрогнозована і некерована з огляду на те, що багато учасників один одного не знають.

Валерій ПЕКАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини