MENU

Восени слід чекати подарунків для виборців - політолог

3929 4

На превеликий жаль, після Революції Гідності ми відновили ту систему влади, яка спочатку була організована Кучмою, а потім підхоплена Януковичем і в якій головною місією влади є пограбування країни. А соціальні законопроекти перешкоджають виконанню цієї місії. Тому дві найбільші фракції парламенту блокуватимуть ці закони. Адже не можуть їхні депутати відверто сказати суспільству: «Шановна громадо, ми і надалі тебе грабуватимемо».

Вибори вони проведуть традиційно. Тобто це будуть вибори купівлі голосів, масштабної корупції у виборчих комісіях та інших порушень виборчих прав громадян. Бо соціальні закони потрібні одним людям, а вибори роблять інші.

Відомо, що зараз як державний, так і місцеві бюджети переповнені. Припускаю, що десь у вересні в Україні підніметься шквал усіляких подарунків для виборців. Не виключаю, що в це й час відбудеться індексація пенсій та деякі інші соціальні новації.

Підняття тарифів – це теж цинічне й тотальне пограбування населення. Замість того щоб знизити тарифи, уряд пропонує нарахувати субсидію для кількох десятків мільйонів домогосподарств. Субсидія – це живі гроші. Тож можна тільки уявити, які там незліченні можливості для корупції.

Тому чим раніше суспільство зрозуміє, що воно припустилося помилки на президентських і парламентських виборах, тим краще. Адже нінішні його представники у владі є продовженням старої олігархічної системи. Дехто з них прийшов до парламенту заради захисту інтересів грабіжників. У цьому напрямі також потрібна люстрація.

Мусимо усвідомити, що коли ми не хочемо третього Майдану (а ми його не хочемо, бо в країні війна), доведеться всі ці свої помилки виправляти і більше ніколи не давати олігархам змоги грабувати нас. Тим більше, що український народ уже наблизився до цього етапу громадянської зрілості.

Костянтин МАТВІЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини