MENU

Забужко: Нема ніякої "ліберальної Росії", забудьте. Поховали її разом з Валерією Іллінішною

3236 3

Про громадянство.

З десяток різних людей прислало мені інтерв'ю Чубайса, в якому той "переносить" столицю майбутньої "нової Росії" - в Київ(((((. Пильний, бачу, народ зробився) - і слушно.

Авжеж, оце і є та міфічна "либеральная Россия", яку нам активно рекламують Шустер з Є.Кисельовим. Та, яка "в темі", що злив Путіна - питання давно вирішене, як і розпад Росії на кілька "уділів"/протекторатів, - і готує собі у вигляді України новий плацдарм. "Ты их в дверь, они в окно")c), "Здравствуй, Маша, я Дубровский" (с), чи то пак - Ходорковский)). А за ним, гляди, і "архітектор розвалу" Сурков, і вся ФСБшна рать підтягнеться, - як і в 1991-му, трохи перебудувавши ряди, схема знана.

Нема ніякої "ліберальної Росії", забудьте. Поховали її разом з Валерією Іллінішною, царство їй небесне. Порядні й притомні росіяни (хто не виїхав) зараз загнані в дзюри як миші і по телеекранах не світяться, хто сильно висовується - одержує по кумполу "от неизвестных лиц". А ті, що дуже публічно нам "зображають лібералів", - в дійсності просто огладжують корову перед зарізом.)) "Не мытьем, так катаньем", не Градами - то "ладиком-ладиком" - "тільки дайте /себе в руки взяти" (с).

Просто, для пам'яті:

- Ходорковський збирався "воевать за Кавказ" (с),

- Шендерович уже проінформував українців через УП, що "Киев русский город" (с),

- Уліцкая ще позаторік оплакувала на форумі в Празі "русский Крым" (с)...

Ліврейні імперці, ага. І це тільки "перший десант" - справжній "Київ Скоропадського-2" ще попереду)).

А ідея "России со столицей в Киеве" належить іще Каткову - він це задовго до "тамтої" рос. революції пропонував. І Дугін цю саму ідею ще наприкінці 1990-х штовхав - газетку зі статєйкою я зберегла)).

Просто, терміти - виїдають одне дерево й переселяються на друге. Тільки щось мені здається, що цим разом конфіґурація буде ой як іншою... Бо це не 100-літній - це 500-літній цикл. І є в цій історичній драмі, крім "либеральной России")), й інші гравці...

А от що наразі потрібно Україні, то це, нарешті, - Закон про громадянство. І це, далебі, не менш важливо, ніж "стіна на кордоні".

Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини