MENU

Головною запорукою перемоги у московсько-українській війні є етнічна солідарність

3107 1

Переломний момент у московсько-українській війні настане лише тоді, коли українці усвідомлять, що головною запорукою перемоги є не танки й джавеліни, не модерні берці й броніки, а ЕТНІЧНА СОЛІДАРНІСТЬ.

І справа не в тому, що ми - найкращі в світі, а решта народів - дефективні унтерменшени. Просто нам слід затямити, що інтереси українського народу крім самих українців нікому не потрібні.

Це заможні й впливові імперські нації легко асимілюють чужорідні елементи і спонукають їх перейматися своїми інтересами, бо приналежність до таких націй дає статус і перспективи для самореалізації. Тому корсиканці Буонапарте служили Франції, сефард Дізраелі був вірним слугою її величності королеви Вікторії, Маркс і Гейне писали німецькою й переймалися долею своєї другої батьківщини, а різні Вітте-Нессельроде арбайтали во славу Государства Россійскаго...

Приналежність до українства, на жаль, ПОКИ ЩО створює суб'єкту більше проблем, ніж дає бонусів. Тому чужорідним елементам немає ніяких резонів ставати невід'ємною часткою нашого етносу та йти на великі жертви заради його збереження і добробуту.

А позаяк абсолютна більшість чужорідних елементів є породженням Російської Імперії і сформувалася у рамках російської культури, то даючи їм важелі впливу і поступаючись ініціативою, ми просто даємо їм карт бланш на побудову української філії русского міра.

І коли вам знову почнуть зомбувати мозок дурним питанням "вам шашечкі, ілі єхать???", подумайте: носії російського менталітету побудували у РФ бензоколонку - і більше нічого з її природних багатств створити не змогли. То де гарантія, що елемент, який мислить "па-русскі", і всотав з московською культурою базові ментальні установки московітів, зможе вивести Україну на шлях процвітання?

Власне, критерієм істини є практика. 23 роки нами керували продукти Імперії, які послуговувалися її системою комунікації і перебували в її культурному просторі. І на що вони перетворили нашу країну? Вам хочеться знову продовжувати цей експеримент з новою партією русскоміровцев?

Спочатку треба приборкати Росію внутрішню, а вже потім зашнурувати міцніше берці і йти в наступ на Москву.

Sophia Dniprovska


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини