MENU

Кума Табачника звільняють із НАУ - джерело

2558 1

Максим Луцький, НАУ, 20.08.2015

Сьогодні відбулися чергові кадрові зміни в Національному авіаційному університеті. Serhiy Kvit призначив нового в.о. ректора. Неофіційно команда підтримки в.о. ректора каже, що одним з перших його рішень буде звільнення першого проректора Максима Луцького. Так, це екс-депутат-регіонал, якого називають кумом Табачника. Останнім часом про нього мало було чути. Але він по суті володів цілим університетом.

Про побори та махінації з землею та нерухомістю НАУ багато писали, можна погуглити. Але «освітянська спільнота НАУ» настільки була в схемі, що нікому було щось змінити. По суті виш готував спеціалістів та рабів, молодих людей, яких роками привчають мовчати та закривати очі на усі негативні явища.

І от прийшов новий в.о. ректора НАУ. На нараді з проректорами прямо заявив про перспективи звільнення. Ті в свою чергу попередили про кримінальну відповідальність за це. Але, думаю, знову спробують домовитися. Як це робили з усіма перевірками, які приходили в НАУ.

Саме за подібні домовленості міністр освіти звільнив увесь відділ внутрішнього аудиту.

Повератючись до Луцького. Сьогодні перед телекамерами та перед новим в.о. він був наче шовковий. Але невдовзі у НАУ вибори ректора.

Кандидатів 6. Один з них - головна ставка Луцького та його спільників. І питання знову до «освітянської спільноти НАУ»: а ви готові до змін? Готові позбутися «господаря»? Чи в рабстві жити ситніше???

Олексій БРАТУЩАК, журналіст


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини