MENU

У Харкові батьки домоглися відставки хаповитої директорки школи. ВІДЕО

4088 0

За декілька днів до початку нового навчального року збору відбулися - закінчилися воно голосуванням з приводу відставки директора Харківської загальноосвітньої школі №67 Носатюк Ірини Вікторівни.

Останньою краплею для батьків стало те, що через некоректно складений графік чергувань вчиителів, діти залишилися самі і одна дитина була важко травмована.

Конференція пройшла за участі батьків, учнів, учителів та просто бажаючих з Ленінського району. На засіданні прозвучав звіт директора, під час якого Ірина Вікторівна пояснювала поганий стан школи недостатнім фінансуванням, а в кінці звернулася до присутніх із фото, де видно "діяльність" безвідповідальних учнів. 

Батьки забажали провести таємне голосування з приводу висловлення довіри до роботи директора. Вони вже більше року добивалися її звільнення. Один із батьків пояснив таке бажання низьким рівнем якості освіти, а також постійним вимаганням грошей. 

Стосовно роботи директора вже веде розслідування громадська організація "Демократичний альянс жінок". Олена Нарожна (представник ГО "Демократичний альянс жінок") повідомила, що є факти стовно того, що школа бере кредити без згоди батьків, ще й оформляються вони на працівників школи. А виплачувати ці кредити змушують батьків.

За підрахунками таємного голосування недовіру до роботи директора висловили одноголосно. Відповідно до результатів конференції 31 серпня департамент не продовжив контракт з Носатюк Іриною Вікторівною.

IT Sector | IT Сектор | Харьков | Харків


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини