MENU

"Центр протидії корупції": Весь керівний склад Київської податкової без винятку підлягає люстрації

4617 0

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров представляє Людмилу Демченко

"Центр протидії корупції" взявся за київську податкову. Виявляється весь керівний склад Київської податкової без винятку підлягає люстрації!

Команда "Центру протидії корупції" з'ясовує, на яких підставах посадовці, які підлягають люстрації, отримали керівні посади в столичному управлінні Державної фіскальної служби. Ми вимагаємо звільнення очільників столичної податкової, які займали керівні посади за часів Віктора Януковича.

Зокрема, як пише Юрій Ніколов з "Нашей грошей", Людмила Демченко, яка з червня 2015 року обіймає посаду начальника Головного управління ДФС у м. Києві, за попередньої влади не опускалась нижче заступника начальника податкової спочатку у Солом'янському, а потім у Печерському районах Києва. Однак замість люстрації вона продовжила працювати замначальника Шевченківської ДПІ аж до березня 2015 року.

Після цього Демченко стала помічником народного депутата Ніна Южаніної з "Блоку Петра Порошенка". Саме Южаніна замінила Романа Насірова (голова Державної фіскальної служби) на посту керівника комітету Ради з питань податкової і митної політики. До виборів Южаніна працювала керівником компанії "Експрес-інформ", яка володіє ліцензією на мовлення "5 каналу" Петра Порошенка. А згодом вже Насіров призначив головним податківцем столиці Демченко.

Нікого не бентежив той факт, що чоловік Демченко Борис у 2005 році зареєстрував у Дніпровському районі Києва фірму ТОВ "БДС" (торгівля будівельними матеріалами), коли у податковій саме цього району працювала його дружина.

Перший заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві Ігор Бондаренко також отримав підвищення замість люстрації. Він за часів Януковича встиг пропрацювати керівником чотирьох податкових інспекцій районів Києва. І досить успішно, адже у 2013 році Бондаренко вказав такі цифри в декларації:

- річна зарплата 4 631 820 грн.;
- дивіденди 1 206 218 грн.;
- призи, виграші 950 000 грн.;
- пенсійні виплати 44 096 грн.;
- матеріальна допомога 6 297 грн.

Окрім того, у 2013 році Бондаренко поклав на депозит 12,76 млн грн. Вражають також майнові статки податківця, зароблені, не виключено, не без допомоги дружини, яка має власний бізнес:

- дві земельні ділянки (3 тисячі кв м),
- два житлові будинки (232 і 532 кв м),
- три квартири (139 кв м, 220 кв м і 942 кв м),
- інше нерухоме майно (266 і 120 кв м).

Не можемо оминути увагою і першого заступника Демченко Ігоря Скорохода. Посадовець до 2011 року робив кар'єру у донецькій податковій, після чого перебрався до Шевченківської ДПІ, де не опускався нижче замначальника інспекції, що підпадає під формально суворий люстраційний закон.

При цьому Скороход привернув увагу ЗМІ отриманням посвідчення учасника бойових дій в зоні АТО. Як повідомляється, столичний податківець отримав престижний статус після шести одноденних поїздок на схід України.

Ще один заступник Демченко Дмитро Зенін також має в своєму "активі" досвід роботи в органах влади часів Януковича - в 2008 році він став начальником одного з управлінь Податкової служби Києва, так і служив до жовтня 2014 року, поки не отримав чергове підвищення до замголови ДФС столиці.

Враховуючи вищезгадані факти, разом з народними депутатами Віктором Чумаком та Сергієм Лещенком, ми:

- ЗВЕРНУЛИСЬ до Міністра юстиції України Петренка П.Д. щодо надання результатів перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" стосовно вказаних керівників ГУ ДФС у м. Києві.

- ЗВЕРНУЛИСЬ до Голови державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО щодо надання повної інформації з приводу отримання статусу учасника бойових дій першим заступником начальника ГУ ДФС у м. Києві Скороходом І.В.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини