MENU

Скільки мажоритарників проходить у Раду: список

5201 2

ЦВК обробила понад 48% протоколів загалом. Станом на ранок 22-го липня список по партіях і регіонах виглядає так:

"Слуга народу" орієнтовно завела в Раду за списками 122 депутатів, і ще 119 мажоритарників. Наразі партія має однопартійну більшість.

ОПЗЖ – 37 за списком, 6 мажоритарників – 43 нардепи

ЄС – 25 за списком, 2 мажоритарників – 27 нардепів

Батьківщина - 23 за списком – 2 мажоритарники – 25 нардепів

Голос – 18 за списком, 2 мажоритарники – 20 нардепів

Вінничина

Округ №11 – Максим Пашковський, "Слуга народу"

Округ №12 – Анатолій Драбовський, "Слуга народу"

Округ №13 – Петро Юрчишин, самовисуванець / Юрій Максименко, "Слуга народу" (відрив скорочується)

Округ №14 – Ірина Борзова, "Слуга народу"

Округ №15 – Лариса Білозір, самовисуванка /Віталій Пращук, "Слуга народу"

Округ №16 – Геннадій Вацак, самовисуванець

Округ №17 – Микола Кучер, самовисуванець

Округ №18 – Олег Мейдич, "Батьківщина"

Волинь

Округ №19 – Ігор Гузь, самовисуванець

Округ №20 – В'ячеслав Рубльов, "Слуга народу"

Округ №21 – Степан Івахів, самовисуванець

Округ №22 – Ігор Палиця, самовисуванець

Округ №23 – Ірина Констанкевич, самовисуванець

Дніпропетровщина

Округ №24 – Дмитро Кисилевський, "Слуга народу"

Округ №25 – Максим Бужанський, "Слуга народу"

Округ №26 – Кирилл Нестеренко, "Слуга народу"

Округ №27 – В'ячеслав Медяник, "Слуга народу"

Округ №28 – Юрій Мисягін, "Слуга народу"

Округ №29 – Сергій Демченко, "Слуга народу"

Округ №30 – Ганна Лічман, "Слуга народу" 

Округ №31 – Володимир Захарченко, "Слуга народу"

Округ №32 – Олена Криворучкіна, "Слуга народу"

Округ №33 – Юрій Корявченков, "Слуга народу"

Округ №34 – Дмитро Чорний, "Слуга народу"

Округ №35 – Денис Герман, "Слуга народу"

Округ №36 – Роман Каптєлов, "Слуга народу"

Округ №37 – Дмитро Шпенов, самовисуванець / Ігор Фартушний, "Слуга народу"

Округ №38 – Владислав Бородін, "Слуга народу"

Округ №39 – Северин Сергій, "Слуга народу"

Округ №40 – Олександр Трухін, "Слуга народу"

Читайте також: Тимошенко: Ініціатива за формування коаліції в руках Зеленського

Донеччина

Округ №45 – Муса Магомедов, "Оппоблок"

Округ №46 – Федір Христенко, ОПЗЖ

Округ №47 – Юрій Солод, ОПЗЖ

Округ №48 – Максим Єфімов, самовисуванець

Округ №49 – Валерій Гнатенко, ОПЗЖ

Округ №50 – Руслан Требушкін, "Оппоблок"

Округ №51

Округ №52

Округ №57 – Вадим Новинський, "Оппоблок"

Округ №58 – Сергій Магера, "Оппоблок"

Округ №59 – Володимир Мороз, ОПЗЖ

Округ №60 – Дмитро Лубінець, самовисуванець / Артем Марчевський, ОПЗЖ

Житомирщина

Округ №62 – Ігор Герасименко, "Слуга народу"

Округ №63 – Богдан Кицак, "Слуга народу"

Округ №64 – В'ячеслав Сигачов, "Слуга народу" /Володимир Арешонков, самовисуванець

Округ №65 – Дмитро Костюк, "Слуга народу" / Володимир Литвин, самовисуванець

Округ №66 – Тетяна Грищенко, "Слуга народу"

Округ №67 – Сергій Кузьміних, "Слуга народу"

Закарпаття

Округ №68 – Йосип Борто, самовисуванець / Олександр Пекарь, "Слуга народу"

Округ №69 – Віктор Балога, "Єдиний центр" / Едгар Токар, "Слуга народу"

Округ №70 – Михайло Лаба, "Слуга народу"

Округ №71 – Валерій Лунченко, самовисуванець

Округ №72 – Василь Петьовка, самовисуванець

Округ №73 – Владіслав Поляк, самовисуванець

Запорізька область

Округ №74 – Геннадій Касай, "Слуга народу"

Округ №75 – Роман Соха, "Слуга народу"

Округ №76 – Євгеній Шевченко, "Слуга народу" 

Округ №77 – Сергій Штепа, "Слуга народу"

Округ №78 – Олександр Пономарьов, ОПЗЖ / Віталій Боговін, "Слуга народу"

Округ №79 – Юлія Яцик, "Слуга народу"

Округ №80 – Сергій Мінько, самовисуванець

Округ №81 – Павло Мельник, "Слуга народу"

Округ №82 – Марина Нікітіна, "Слуга народу"

Івано-Франківська область

Округ №83 – Оксана Савчук, "Свобода"

Округ №84 – Ігор Фріс, "Слуга народу"

Округ №85 – Едуард Прощук, "Слуга народу"

Округ №86 – Анатолій Дирів, самовисуванець

Округ №87 – Зіновій Андрійович, "Слуга народу"

Округ №88 – Андрій Іванчук, самовисуванець

Округ №89 – Володимир Тимофійчук, "Слуга народу"

Київська область

Округ №90 – Микола Бабенко, "Біла Церква разом"

Округ №91 – Олег Дунда, "Слуга народу"

Округ №92 – Віталій Гудзенко, самовисуванець / Валерій Колюх, "Слуга народу"

Округ №93 – Анна Скороход, "Слуга народу"

Округ №94 – Олександр Дубінський, "Слуга народу"

Округ №95 – Олександр Горобець, "Слуга народу"

Округ №96 – Ольга Василевська-Смаглюк, "Слуга народу"

Округ №97 – Микола Галушко, "Слуга народу"

Округ №98 – Сергій Бунін, "Слуга народу"

Кіровоградська область

Округ №99 – Олександр Дануца, "Слуга народу"

Округ №100 – Ігор Мудрій, "Слуга народу"

Округ №101 – Юрій Кузбит, "Слуга народу"

Округ №102 – Олесь Довгий, самовисуванець

Округ №103 – Олег Воронько, "Слуга народу"

Луганська область

Округ №105 – Вікторія Гриб, "Оппоблок"

Округ №106 – Юрій Фурман, самовисуванець / Олексій Кузнєцов, "Слуга народу"

Округ №107 – Олександр Сухов, самовисуванець

Округ №112 – Олександр Чернецов, ОПЗЖ

Округ №113 – Олександр Лукашев, ОПЗЖ

Округ №114 – Сергій Шахов, самовисуванець

Львівська область

Округ №115 – Наталія Піпа, "Голос"

Округ №116 – Микола Княжицький, ЄС / Марта Романяк, "Голос"

Округ №117 – Ярослав Рущишин, "Голос" / Оксана Юринець, самовисування

Округ №118 – Богдан Дубневич, самовисування

Округ №119 – Михайло Бондар, ЄС / Орест Кравецький, "Слуга народу"

Округ №120 – Ярослав Дубневич, самовисування

Округ №121 – Орест Саламаха, "Слуга народу" / Михайло Задорожний, ЄС

Округ №122 – Павло Бакунець, "Самопоміч"

Округ №123 – Тарас Батенко, самовисуванець

Округ №124 – Юрій Камельчук, "Слуга народу"

Округ №125 – Ігор Піхоцький, "Народний рух України"

Округ №126 – Андрій Кіт, самовисуванець / Андрій Гергерт, "Свобода"

Миколаївська область

Округ №127 – Олександр Пасічний, "Слуга народу"

Округ №128 – Олександр Гайду, "Слуга народу"

Округ №129 – Ігор Копитін, "Слуга народу"

Округ №130 – Ігор Негулевський, "Слуга народу"

Округ №131 – Артем Чорноморов, "Слуга народу"

Округ №132 – Максим Дирдін, "Слуга народу"

Одеська область

Округ №133 – Артем Дмитрук, "Слуга народу" / Віктор Баранський, ОПЗЖ

Округ №134 – Олег Колєв, "Слуга народу"

Округ №135 – Олексій Леонов, "Слуга народу"

Округ №136 – Олександр Горенюк, "Слуга народу"

Округ №137 – Олексій Гончаренко, самовисуванець

Округ №138 – Степан Чернявський, "Слуга народу"

Округ №139 – Ігор Васильковський, "Слуга народу"

Округ №140 – Сергій Колебошин, "Слуга народу"

Округ №141 – Олександр Ткаченко, "Слуга народу"

Округ №142 – Руслан Плохой, "Слуга народу"

Округ №143 – Анатолій Урбанський, самовисуванець

Полтавська область

Округ № 144 – Дмитро Нальотов, "Слуга народу"

Округ №145 – Андрій Боблях, "Слуга народу"

Округ №146 – Юрій Шаповалов, самовисуванець

Округ №147 – Олег Кулініч, самовисуванець

Округ №148 – Алладін-Охли Мухтаров, самовисуванець

Округ №149 – Костянтин Касай, "Слуга народу"

Округ №150 – Олексій Мовчан, "Слуга народу"

Округ №151 – Максим Березін, "Слуга народу"

Рівненська область

Округ №152 – Олександр Ковальчук, "Слуга народу"

Округ №153 – Роман Іванісов, "Слуга народу"

Округ №154 – Олександр Аліксійчук, "Слуга народу"

Округ №155 – Віктор М'ялик, самовисуванець

Округ №156 – Сергій Литвиненко, "Слуга народу"

Сумська область

Округ №157 – Тетяна Рябуха, "Слуга народу"

Округ №158 – Ігор Васильєв, "Слуга народу"

Округ №159 – Андрій Деркач, самовисуванець

Округ №160 – Ігор Молоток, самовисуванець

Округ №161 – Максим Гузенко, "Слуга народу"

Округ №162 – Микола Задорожній, "Слуга народу"

Тернопільська область

Округ №163 – Андрій Богданець, "Слуга народу"

Округ №164 – Михайло Головко, "Свобода" / Ігор Василів, "Слуга народу"

Округ №165 – Іван Чайківський, самовисуванець

Округ №166 – Микола Лошняк, самовисуванець

Округ №167 – Володимир Гевко, "Слуга народу" 

Харківська область

Округ №168 – Марія Мезенцева, "Слуга народу"

Округ №169 – Олександр Куницький, "Слуга народу"

Округ №170 – Андрій Одарченко, "Слуга народу"

Округ №171 – Вікторія Кінзбурська, "Слуга народу"

Округ №172 – Юрій Здебський, Слуга народу / Володимир Мисик, самовисуванець

Округ №173 – Олександр Бакумов, "Слуга народу"

Округ №174 – Олександр Фельдман, самовисуванець / Вікторія Алєксєйчук, "Слуга народу"

Округ №175 – Євген Пивоваров, "Слуга народу"

Округ №176 – Дмитро Шенцев, "Оппоблок"

Округ №177 – Дмитро Любота, "Слуга народу"

Округ №178 – Олександр Літвінов, "Слуга народу"

Округ №179 – Олексій Кучер, "Слуга народу"

Округ №180 – Олексій Красов, "Слуга народу"

Округ №181 – Дмитро Микиша, "Слуга народу"

Читайте також: Українці проголосували за зміни – Вакарчук

Херсонська область

Округ №182 – Павло Павліш, "Слуга народу"/

Округ №183 – Вікторія Вагнєр, "Слуга народу"

Округ №184 – Ігор Колихаєв, самовисуванець

Округ №185 – Володимир Іванов, "Слуга народу"

Округ №186 – Олексій Ковальов, "Слуга народу"

Хмельницька область

Округ №187 – Микола Стефанчук, "Слуга народу"

Округ №188 – Сергій Лабазюк, самовисуванець

Округ №189 – Олена Копанчук, "Слуга народу"

Округ №190 – Роман Мацола, самовисуванець / Олексій Жмеренецький, "Слуга народу"

Округ №191 – Віктор Бондар, самовисуванець

Округ №192 – Олександр Герега, самовисуванець

Округ №193 – Володимир Мельниченко, самовисуванець

Черкаська область

Округ №194 – Любов Шпак, "Слуга народу"

Округ №195 – Олег Арсенюк, "Слуга народу"

Округ №196 – Андрій Стріхарський, "Слуга народу" / Геннадій Бобов, самовисуванець

Округ №197 – Олександр Скічко, "Слуга народу"

Округ №198 – Сергій Рудик, самовисуванець

Округ №199 – Валентин Ничипоренко, самовисуванець

Округ №200 – Антон Яценко, самовисуванець

Чернівецька область

Округ №201 – Олена Лис, "Слуга народу"

Округ №202 – Максим Заремський, "Слуга народу"

Округ №203 – Георгій Мазурашу, "Слуга народу"

Округ №204 – Валерій Божик, "Слуга народу"

Чернігівська область

Округ №205 – Олег Семінський, "Слуга народу"

Округ №206 – Антон Поляков, "Слуга народу"

Округ №207 – Ігор Рибаков, самовисуванець

Округ №208 – Валерій Давиденко, самовисуванець

Округ №209 – Анатолій Гунько, "Батьківщина"

Округ №210 - Сергій Коровченко, самовисуванець

КИЇВ

Одномандатний виборчий округ №211

Центр: місто Київ, Голосіївський район

Опис меж: Голосіївський район міста Києва

Переможець від "Слуги народу" –  Юрченко Олександр

Народився 23 липня 1988 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №212

Центр: місто Київ, Дарницький район

Опис меж: частина Дарницького району міста Києва (виборчі дільниці № 800086 – 800156, 800205 – 800214, 801073, 801074, 801076 – 801078, 801082, 801097, 801098, 801103)

Переможець від "Слуги народу" – Перебийніс Максим

Народився 11 грудня 1974 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідувач відділення, медичний центр ТОВ "Борис", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №213

Центр: місто Київ, Деснянський район

Опис меж: частина Деснянського району міста Києва (виборчі дільниці № 800215 – 800227, 800236 – 800243, 800254 – 800270, 800273 – 800304, 801068 – 801071, 801079, 801080, 801088 – 801090, 801104)

Переможець від "Слуги народу"  – Дубнов Артем

Народився 30 серпня 1988 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, лікар хірург-стоматолог, ТОВ "Клініка Дубнової Стоматолог і Я", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №214

Центр: місто Київ, Дніпровський район

Опис меж: частина Дніпровського району міста Києва (виборчі дільниці № 800350 – 800353, 800366, 800369 – 800407, 800431 – 800434, 800438 – 800470)

Переможець від "Слуги народу" – Швець Сергій

Народився 13 червня 1976 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, ведучий ранкового випуску, ТОВ ТРК "Студія 1+1", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Одномандатний виборчий округ №215

Центр: місто Київ, Деснянський район

Опис меж: частина Деснянського (виборчі дільниці № 800228 – 800235, 800244 – 800253, 800271, 800272, 800305 – 800341, 801072, 801081), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800342 – 800349, 800354 – 800365, 800367, 800368) районів міста Києва

Переможець від "Слуги народу" – Яременко Богдан

Народився 25 вересня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, благодійний фонд "Майдан закордонних справ", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №216

Центр: місто Київ, Дніпровський район

Опис меж: частина Дарницького (виборчі дільниці № 800157 – 800204, 801075), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800408 – 800430, 800435 –800437) районів міста Києва

Переможець від "Слуги народу" – Забуранна Леся

Народилася 22 серпня 1981 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №217

Центр: місто Київ, Оболонський район

Опис меж: частина Оболонського району міста Києва (виборчі дільниці № 800471 –800547, 800577, 800578)

Переможець від "Слуги народу" – Безугла Мар'яна

Народилася 17 травня 1988 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №218

Центр: місто Київ, Святошинський район

Опис меж: частина Оболонського (виборчі дільниці № 800548 – 800576, 800579 – 800582), частина Святошинського (виборчі дільниці № 800781 – 800822, 801091, 801100) районів міста Києва

Переможець від "Слуги народу" – Гурін Дмитро

Народився 24 березня 1982 року в місті Хмельницькому, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня

Одномандатний виборчий округ №219

Центр: місто Київ, Святошинський район

Опис меж: частина Святошинського району міста Києва (виборчі дільниці № 800702 –800780, 800823 – 800827, 801106)

Переможець від "Слуги народу" – Тищенко Микола

Народився 17 травня 1972 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "ВКФ "РИМІД", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування.

Одномандатний виборчий округ №220

Центр: місто Київ, Подільський район

Опис меж: Подільський район міста Києва

Переможець від "Слуги народу" – Бондар Ганна

Народилася 23 лютого 1975 року в місті Києві, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №221

Центр: місто Київ, Печерський район

Опис меж: Печерський район, частина Солом’янського (виборчі дільниці № 800828 – 800843, 800850, 800851, 800865, 800869 – 800871, 800873, 800877 – 800885, 800887 – 800891, 800950 – 800956, 800958, 801086), частина Шевченківського (виборчі дільниці № 800961 – 800964, 800966, 800967, 800975) районів міста Києва

Переможець від "Слуги народу" – Пуртова Анна

Народилася 15 квiтня 1982 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, громадська організація "ДІДЖИТАЛ ОСВІТА", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №222

Центр: місто Київ, Солом’янський район

Опис меж: частина Солом’янського району міста Києва (виборчі дільниці № 800844 –800849, 800852 – 800864, 800866 – 800868, 800872, 800874 –800876, 800886, 800892 – 800949, 800957, 801102)

Переможець від "Слуги народу" – Грищук Роман

Народився 27 серпня 1989 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "МХ шоу", безпартійний, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня.

Одномандатний виборчий округ №223

Центр: місто Київ, Шевченківський район

Опис меж: частина Шевченківського району міста Києва (виборчі дільниці № 800965, 800968 – 800974, 800976 – 801066)

Переможець від "Слуги народу" – Буймістер Людмила

Народилася 5 листопада 1985 року в місті Москва, Росія, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, член наглядової ради, Металургійний завод Дунаферр (Угорщина), безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі



Правила коментування »  

Новини