MENU

Упирі, які думають, що вони всіх надурили, є найбільшими провокаторами - Соболєв

3289 2

Нова Вища рада юстиції, де керують люди Петра Порошенка, послала подалі Закон "Про відновлення довіри до судової системи" і всю річну роботу з легітимної, схваленої експертами Ради Європи люстрації суддів, які тероризувала Майдан.

Всі дії цих тітушок в мантіях, які тоді забороняли мирні зібрання, давали дозволи на прослуховування активістів, заарештовували сотні людей, мали бути оцінені незалежною комісією. Складена з адвокатів майданівців, самих суддів та делегатів від Парламенту комісія багато місяців працювала у приміщенні Вищої ради юстиції, вивчила кожне рішення і встановила, що 28 суддів порушили присягу і мають піти на вихід з речами.

Подання на звільнення за Конституцією може давати лише Вища рада юстиції. Зараз вона засідає і вирішує... розпочати наново розслідування по кожному судді.

Я не витримав, перервав їх засідання і нагадав, як в квітні 2014 року, перед звільненням попередньої Вищої ради юстиції на чолі з Олександром Лавриновичем від самосуду людей. Сказав, що більше цього робити не будемо.

Нове насильство провокує не Дмитро Ярош та добровольці. Упирі, які думають, що вони всіх надурили і можуть смоктати далі, є найбільшими провокаторами

Єгор СОБОЛЄВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини