MENU

Юрист-кримінолог про затримання бійця роти "Торнадо" на прізвисько "Моджахед"

3649 2

Юрист-кримінолог Ганна Маляр прокоментувала повідомлення Генеральної військової прокуратури про учорашнє затримання небезпечного бійця роти "Торнадо"

Читаю новину про те, що ГВП затримала бійця роти "Торнадо" на прізвисько "Моджахед", якого підозрюють у вчиненні тортур, згвалтувань... він виявився громадянином Білорусі, раніше судимий та переховується від чергового притягнення до відповідальності, але за сумісництвом він має погони української міліції і право на носіння табельної зброї. Командир роти "Торнадо" теж судимий 4 чи 5 разів.

Я так розумію, що цю новину прес-служба ГВП і сам Матіос публікують, щоб ми плескали в долоні.

Може, в них там змова? Міліція заманює злочинців у свої лави, а Матіос їх викриває?)))

Те, що до лав МВС потрапляють такі злодії перекриває всі потуги по створенню поліції і мегасуперпости міністра в ФБ. За такі речі хтось комусь гроші заносить і більша частина суми йде верхівці піраміди. Чи ні? Чи вони просто йолопи і просто беруть закоренілих злочинців на службу, бо ті гарно співають гімн?

У будь-якому випадку - це ганьба і привід для відставки всіх, хто приймав рішення про зарахування цих людей до лав МВС.

Я вже пояснювала колись у статті всім, хто не розуміє небезпеки таких кадрових рішень, чим це загрожує... Як достукатись до можновладців, які наражають нас з вами на таку небезпеку?

"Судимість погасити можна, але не можна автоматично стерти кримінальний досвід і кримінальну субкультуру, яку людина переймає в місцях позбавлення волі. Це не лише певні правила, яким колишні злочинці слідують, але й стала психологія, відповідна мотивація дій, модель побудови стосунків, система цінностей.

Якщо таку людину, хай навіть з погашеною судимістю, мобілізувати, то вона вибудує свої стосунки, зв'язки та життя на війні за законами, що підсвідомо сприйняла в місцях позбавлення волі".


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини