MENU

Унікальне відео часів Майдану: звірячий напад "Беркуту" на журналіста

3381 10

Це відео ви ніде не бачили раніше. Це відео як БЕРКУТ у лютому 2014 дубасив оператора і журналіста 5 каналу. Пам'ятаєте історію з моєю поламаною рукою?)

Це «шикарне відео». Ви тільки подивіться з якою насолодою з десяток мавп в броніках і шоломах травлять газом оператора, як потім стягують його за шию на землю(1.34), б'ють його головою об бетон, б'ють мене ногами, руками, і кожен хоче дотягтись, кожен хоче влучити, прям куча-мала, свято для дорослих)) Я не можу не сміятись зараз, коли це переглядаю. Сміюсь, бо це мавпи. Особливо останній кадр. Подивіться до кінця,там, де одна з макак стрибає на моєму шоломі. Вгадайте скількох з цих макак заарештували?)

Це відео пролежало півтори роки у слідчого. Півтори. Вони відмовлялись нам його віддати. При тому що саме ми його знайшли. Ми сказали слідчим, що нас били під будівлею ООН і попросили...ні... довго вимагали, щоб то відео забрали, поки його не стерли з часом. 

Відважний і хоробрий оператор Sergey Klimenko сьогодні нарешті здобув це відео. Це саме його б'ють у відео. Дивіться, поширюйте, щоб пам'ятали про БЕРКУТЗабув. Через півтори роки, сьогодні, Сергію слідчий запропонував піти до судмедекспертизи. Через півтори роки. Довботятли!

Azad Safarov


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини