MENU

Думчев дуже нагадує Наталію Королевську взірця 2012-го року - блогер

4465 0

Чим більше я дивлюся на "носорожу" кампанію цього "Руху за реформи" в Києві, тим більше в мене підозри, що Тигіпко, якого називають кінцевим бенефіціаром цього проекту - лише прикриття.

Знаєте чому? А скажіть - навіщо йому було б вливати свої власні гігантські гроші - а за моїми прикидками, на сьогоднішній день шалена кампанія Думчева і Ко коштує щонайменше 10-15 мільйонів доларів - не в себе, а в якогось лівого персонажа?

Тим більше, що в українській політиці діє залізне правило - успішні політики ніколи не витрачають свої гроші на кампанію. Якщо вони успішні, звичайно. Тим більше, на кампанію не свою.

Так ось, невже Тігіпко не міг піти сам й не набрав хоча б 5 %? Звичайно, набрав би. Тоді нафіг йому потрібен цей Думчев? Й знову ж таки, Київрада - штука непогана, але ті 3-4 депутати, які в кращому випадку отримає той "Рух за реформи" - це явно неспівставна ціна з десятками мійльонів баксів, що вже викинуті на кампанію. Їх просто ні на чому буде відбити.

Взагалі Думчев дуже нагадує Наталію Королевську взірця 2012-го року. В усьому - і в кількості грошей, що витрачаються, в нав'язливості реклами, навіть символіка чимось нагадує витвори ригівських політтехнологів та їх стилістику. Якщо ж ще згадати, що він був крівником в двох-банках-прокладках, через які відмивалися гроші донецьких за часів яника, то стає взагалі цікаво.

Якщо припустити, що тігіпон - це лише ширма для "Сім'ї", яка використовує його ім'я для переведення грошей й входження у київську політику - ось тоді багато що стає на своє місце.

"Сім'я" може собі дозволити не рахувати гроші, бо їх мета - не так перемога, як повернення до українскої політики. Й вони готові за це платити будь-які гроші.

Bogdan Butkevych


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини