MENU

74% українців відмовляються голосувати за гроші - опитування

2637 0

Більшість українців категорично відмовляються голосувати за гроші. Такими виявилися  результати опитування, проведеного Фондом Демократичні ініціативи та КМІС.

На питання, чи погодилися б ви проголосувати за гроші - "категорично ні" відповіло 73,8% респондентів. 7,3% опитаних згодні взяти гроші, якщо все одно збиралися голосувати за кандидата, що пропонує їх. 4,5% готові взяти гроші, якщо буде влаштовувати сума. 2,1% готові голосувати за кого завгодно і за будь-які гроші. Вагалися з відповіддю 12,3% опитаних.

58% респондентів негативно ставляться до роздачі продуктових наборів та не планують голосувати за таких кандидатів. 28,6% ставляться до цього нейтрально - можуть взяти допомогу, але на їхнє голосування це не вплине. 6,4% ставляться позитивно і заявили про готовність проголосувати за такого кандидата. Вагалися з відповіддю 7,1% опитаних. 5,6% респондентів заявили, що на їх виборчому окрузі таку допомогу від кандидатів роздавали. 56% повідомили, що такої роздачі не було. 35,2% невідомо, роздавали чи на їх округах продуктові набори.

Опитування проведено з 8 по 20 жовтня в 110 населених пунктах України, крім АР Крим та окупованих територій Донбасу. Опитано 2040 респондентів, похибка не перевищує 2,3%.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини