MENU

Харків'янин Сергій Запара відкриває центр підтримки талановитої молоді

1913 0

Відомий харківський підприємець Сергій Запара відкриє в листопаді Міжнародний молодіжний центр "Кампус". Перший подібний, не тільки в Харкові, але й в Україні, центр буде працювати з талановитими студентами і випускниками ВНЗів, у яких є ідеї і бажання розпочати власну справу. Про це сам Сергій розповів в інтерв'ю для газети "Сегодня", передає видання Kyiv.Press.

"На жаль, в нашій країні таланту, енергії і амбіційності буває недостатньо. Ми допоможемо знайти можливості, які пропонує молодим людям світове співтовариство. В силу певних причин, багато хто про ці можливості просто не знають. Ми ж створюємо платформу для того, щоб молоді люди вільно розвивали свій потенціал. Ми будемо створювати можливості професійного зростання для молодого покоління, а значить - закладати базу для успішного майбутнього нації ", - каже підприємець.

Ще одним успішним проектом в період загальної кризи в країні для Сергія Запари є інвестування та розвиток IT- технологій. Підприємець зазначає, що Харків сьогодні є одним з центрів світової IT-індустрії.

"Харків - це Мекка IT-бізнесу. Наше місто не тільки надає плацдарм для діяльності великих компаній, численних аутсорсингових проектів, але і славиться висококласними фахівцями. Одна з причин цього - можливості отримання фундаментальної освіти в цій області - взяти ті ж університети ХНАДУ, ХНУРЕ та НТУ "ХПІ". Крім того, не варто забувати про актуальність даної галузі у всьому світі ", - вважає бізнесмен. 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини