MENU

Як ректор-зрадник отримував пенсію від України

2402 0

У останній декаді вересня «Радою міністрів «ЛНР» ректором Луганської академії внутрішніх справ (МВС) імені Дідоренка був призначений Віктор Глазков, колишній проректор цього університету.

На посту "ректора поліцейської академії ЛНР" Глазков бачить основним завданням "відновлення діяльності ВНЗ до довоєнного рівня".

Показово, що амбітні плани зрадника підкріплюються матеріально за рахунок українського бюджету. До останнього часу Глазков отримував українську пенсію.

Він оформив її на звільнених територіях Луганщини ще у вересні 2014 року.

В наведеній довідці «ректор» вказав чужу адресу в Сєвєродонецьку, очевидно, домовившись з працівниками пенсійного фонду.

Показово, що у 2010 році Віктор Янукович нагородив зрадника орденом Данила Галицького. Проте, курсантам цього вузу, п. Глазков запам'ятався тим, що «збирав» у абітурієнтів по 5 тисяч гривень у якості «благодійних внесків», не гарантуючи при цьому вступу до академії.

Це не поодинокий випадок, коли людина, яка перейшла на бік бойовиків, отримує пенсію з українського бюджету, спокійно домовившись з корумпованими чиновниками з ПФУ.

Дмитро СНЄГИРЬОВ, співголова ГІ "Права справа"


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини