MENU

Люди із зарплатою двірників будуть приймати мільярдний держбюджет. Не смішно? - точка зору

3450 11

Тут таке діло нецікаве. Я сьогодні мав зустріч з одним з адекватних народних депутатів парламенту - які плани, коли ми можем внести те, коли можем прийняти інше, чого це провисло, чому те не працює і тд.

"Знаєш, каже помовчавши, - я довго там не витримаю - брати лівих грошей не буду, а на 4700 зарплати я не можу витягнути сім'ю. До дна коробочки з заощадженнями з попередньої роботи лишилося мало, як далі утримувати дітей - я не знаю. Нам спеціально обрізали зарплати, щоб ті, хто не має інших джерел доходу, в Парламент не йшли, а ті хто пішов, там довго не затрималися". Ті, хто в бізнесі - там просувають бізнес, вони там сидіти будуть мати за що.

Як правило, ті хто пішов туди боротися за системні рішення - безсрібленики, без інвестицій, акцій і депозиту в банку - вони живуть реально від зарплати до зарплати плюс випалювання власних заощаджень. Інші заробітки їм практично заборонені. Мислячих там небагато, але вони - критично необхідна закваска, інакше проробляти реформи буде нікому.

Ці люди, із зарплатою двірників, цього місяця будуть приймати держбюджет наших податків наступного року, розміром понад 600 мільярдів гривень. Давайте поржем з того, що вони там наприймають? Не смішно?

В країні склалася дивна традиція, - хотіти змін, вибрати когось щоб він їх робив (головне щоб мене не змушували змінюватися) і тут же починати копати ногами - як же ми вас обранців і не любимо.

Якщо це все спростити - гідна зарплата нардепа це в певній мірі страховий поліс того, що він буде там відстоювати інтереси громадян, а не корпорацій. Суспільство має не просто перестати істерити з приводу доходів нардепів, воно має вимагати встановити їм гідну зарплату і вимагати звіту за їх роботу.

Туди ж слідом іде зарплата дерслужби, інакше адекватні люди там довго не витримають.

Бо буде як у старому анекдоті, коли Рабіновича беруть на роботу сторожем на базу - отут склад, тут склад, тут ключі, зарплата невелика, 90 рублів. "- А що, тут ще й зарплату платять?".

PS: Прізвище нардепа не скажу, пост не про персоналію.

Svyatoslav PAVLYUK


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини