MENU

Наступними мішенями російського спецназу можуть стати донецькі терористи "Гіві" та "Моторола", - Шкіряк

3731 4

Одного з ватажків російських терористів в Луганській області Павла Дрьомова (псевдо "Батя") знищили російські спецслужби.

Спрацювали чітко, в своіх кращих традиціях, як і у випадку з Мозговим і "Бетменом". Тільки інша схема - керований вибух.

Відомо, що терорист Дрьомов мав давній, дуже серйозний і відкритий конфлікт зі ставлеником Кремля Плотницьким та його терористичною бандою "лнр".

Дрьомов і його "казачки" відкрито звинувачували Плотницького у корупції, розкраданні російської "гуманітарної допомоги" та інших зловживаннях. Враховуючи те, що банда терориста Дрьомова, котра контролює окупований Первомайськ, повністю вийшла з під контролю як Плотницького так і російських емісарів, у ФСБ прийняли рішення про його фізичну ліквідацію, щоб не заважав. Нема людини - нема проблеми... В Кремлі цей принцип працює.

Ми неодноразово заявляли ще на початку року про отриману оперативну інформацію щодо наказу російським спецслужбам знищувати усіх польових командирів та ватажків терористичних банд на Донбасі, котрі вийшли з під контролю Москви і "зарвалися". Він давно вступив в дію.

До речі, наступними мішенями російського спецназу може стати "дует" донецьких терористів Гіві - Мотороли, котрі мають постійний перманентний конфлікт з ватажком російської терористичної банди "днр" Захарченком. Він поки що підтримується путіним і влаштовує Кремль.

Зорян Шкіряк


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини