MENU

Розкрадання угідь Біличанського лісу очолюють куми Федорук і Карплюк – Антикорупційна платформа БПП

2190 0

Заява членів Антикорупційної платформи БПП.

Ми, члени Антикорупційної платформи "Блоку Петра Порошека", звертаємо увагу суспільства та правоохоронних органів до масштабних зловживань владою в Приірпінні, зокрема щодо розкрадання угідь Біличанського лісу, який має бути недоторканим через свій статус рекреаційної зони.

Сотні земельних актів прокуратура оскаржує в судах. Але розкрадачів землі це не зупиняє, і навіть на ділянках, де накладено арешт, продовжують рубати дерева. Активістів, які намагаються відвоювати ліс, б'ють "тітушки", а правоохоронні органи й суди не можуть гарантувати людям правосуддя.

За наявною у нас інформацією, розкрадання лісу в Приірпінні очолюють колишній регіонал, міський голова Бучі Анатолій Федорук і його кум та колишній заступник, а нині міський голова Ірпеня Володимир Карплюк. За наявними даними кримінального провадження, Федорук причетний до незаконного виведення землі під скандальне бучанське межигір'я. А Карплюк досі має ділянку в самому Біличанському лісі.
Нам відомо, що зараз мер Ірпеня Карплюк активно шукає "політичного даху", аби уникнути відповідальності за свої дії. Він звертається до депутатів різних фракцій і вводить їх в оману, пропонуючи стати на свій бік.

Ми звертаємося до політиків і звертаємо увагу, що підтримка зловмисників – це потурання корупції.

Ми заявляємо, що перебування таких людей при владі, дискредитує ідею децентралізації та передачі влади на місця. Бо розширення повноважень місцевої влади без зміни регіональних еліт призведе до збільшення схем та об'ємів виведення власності територіальної громади в приватні руки.

Ми звертаємося до генерального прокурора, голови Національного антикорупційного бюро, голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з вимогою взяти під особистий контроль порушення нових та розслідування вже існуючих кримінальних проваджень щодо розкрадання Біличанського лісу та сприяти притягненню до відповідальності винних.

Віктор ЧУМАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини