MENU

Повне відео нападу на журналістів біля будівлі СБУ

2390 1

29 грудня журналістам програми "Схеми: корупція в деталях" під час засідання суду нарешті вдалося побачити повне відео затримання знімальної групи у складі Михайла Ткача та Кирила Лазаревича.

Інцидент трапився 2 жовтня нинішнього року під час зйомок біля будівлі Служби безпеки України.

Раніше Служба безпеки надала відео, на якому сам момент затримання було вирізано, заявивши: це все, що є.

На відео видно, як журналісти спілкуються з представницею прес-центру, тоді як до них підходять працівники служби охорони і заламують руки.

Відео нападу на журналiстiв «Схем» із камер спостереження СБУ

Сьогодні у суді нам нарешті вдалося побачити повне відео затримання наших колег під СБУ 2 жовтня, хоча раніше Служба безпеки надала відео, на якому сам момент затримання було вирізано, заявивши: це все, що є. На відео видно, як журналісти спілкуються з представницею прес-центру, тоді як до них підходять працівники служби охорони і заламують руки.Сьогодні під час судового засідання допитали частину свідків, зокрема співробітників охорони СБУ Веприцького і Борисенка. Ми зібрали невеликий цитатник із їхніх свідчень:*Я притримував Лазаревича. Він на мене наштовхнувся. Я тримав його, щоб він не впав, а потім його провокував Ткач.*Ткач показав якийсь бейдж, а ззаду в цей час знімав оператор. І я не мав можливості вивчити документ. Позаду була невідома людина у куртці великого обсягу.*Ткач поводив себе агресивно, намагався вириватися.*Журналістів не затримували, а доставили.*Я його не нахиляв, це вiн сам так iшов.*Ткач почав вириватися, тікати, і я його просто притримав.*Вони порушили державну таємницю, знімали.*Документи я не перевіряв, бо це було недоцільно. Їхні особи не було встановлено – вони могли показати якийсь проїзний.*Ми їх не затримували, вони можуть кричати, що завгодно – це публічні люд і це вже є неадекватність. Особа, яка є журналістом, не повинна себе так поводити, це був бардак якийсь.*Проїжджа частина біля управління СБУ належить до управління.*Руку я йому не заламував, просто супроводжував. Якби я застосовував силу, то рука б випиралася.*Їх ми не затримували, фізичну силу не застосовували, тому мені незрозуміла їхня поведінка.____Деталі судового засідання та повне відео тут⇒http://bit.ly/1OqTxEb #Схеми #radiosvoboda #СБУ

Опубліковано Схеми: корупція в деталях 29 грудня 2015 р.

Михайло Ткач, один із тих на кого напали, прокоментував напад так:

"Ось, нарешті, те саме відео нападу сбушників на нашу знімальну групу. За 5 років роботи в розслідуваннях на мене нападали близько десяти разів. Але щоб посеред білого дня в присутності співробітниці прес-служби, після двічі пред'явленого посвідчення, під камерами спостереження рвали піджак, заламували руки, ламали камеру, затягували в невідому будівлю і вимагали зізнатися в шпигунстві – це вперше. До публікації цього відео СБУ не соромлячись стверджувала що нападу не було. Подивіться самі.

Сьогодні президент заявив: «Мі побудувалося Фактично нову Службу безпеки України"

Сподіваюся, президенту покажуть це відео. Воно записане в момент "побудова новой СБУ", коли ми намагалися запитати у сбушників звідки у них машини вартістю 50 тис доларів при зарплатах 4-6 тисяч гривень.

Також ви можете оцінити кращі цитати нападників сказані на сьогоднішньому засіданні суду.

Під час судового засідання допитали частину свідків, зокрема співробітників охорони СБУ Веприцького і Борисенка.

"Схеми: корупція в деталях" зібрали невеликий цитатник із їхніх свідчень:

*Я притримував Лазаревича. Він на мене наштовхнувся. Я тримав його, щоб він не впав, а потім його провокував Ткач.

*Ткач показав якийсь бейдж, а ззаду в цей час знімав оператор. І я не мав можливості вивчити документ. Позаду була невідома людина у куртці великого обсягу.

*Ткач поводив себе агресивно, намагався вириватися.

*Журналістів не затримували, а доставили.

*Я його не нахиляв, це вiн сам так iшов.

*Ткач почав вириватися, тікати, і я його просто притримав.

*Вони порушили державну таємницю, знімали.

*Документи я не перевіряв, бо це було недоцільно. Їхні особи не було встановлено - вони могли показати якийсь проїзний.

*Ми їх не затримували, вони можуть кричати, що завгодно - це публічні люд і це вже є неадекватність. Особа, яка є журналістом, не повинна себе так поводити, це був бардак якийсь.

*Проїжджа частина біля управління СБУ належить до управління.

*Руку я йому не заламував, просто супроводжував. Якби я застосовував силу, то рука б випиралася.

*Їх ми не затримували, фізичну силу не застосовували, тому мені незрозуміла їхня поведінка.

____
Деталі судового засідання та повне відео тут⇒http://bit.ly/1OqTx


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини