Що буде ключовим на завтрашній гуманітарній підгрупі в Мінську
Під час візиту до Маріуполя відвідала одну із пенітенціарних установ у рамках моніторингу дотримання прав затриманих. Скарг на умови утримання, побут, санітарію чи застосування заборонених методів та тиску від ув'язнених і затриманих не отримали.
Випадково зустріли там представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста, які так само перевіряли умови утримання тих, кого підозрюють у скоєнні злочинів.
Протягом минулого року більше 100 місій МКЧХ, а також більше 25 місій ОБСЄ, структур ООН, організаціі "Лікарі без кордонів" та інших міжнародних гуманітарних організацій здійснили візити до украінських пенітенціарних установ і змогли поспілкуватися із затриманими.
Натомість, на окупованих територіях жодного допуску до тюрем ані МКЧХ, ані інших організацій не було! Хоч перед святами російські окупанти й колаборанти пообіцяли допустити принаймні Червоний Хрест до тюрем.
Питання допуску, як і звільнення полонених – буде ключовим на гуманітарній підгрупі в Мінську 13 грудня. Пройдемося по кожному прізвищу, я все ж вірю, що питання має зрушитися з мертвоі точки.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки