Демократичні цінності, через які і розпочався Майдан, тавруються як "зрадофільство" - Олещук
Знаєте, я коли читаю чергового адепта "свідків гаранта", яких зараз розплодилося як щурів, та його хом'ячків, то розумію, що з 2013 року у плані суспільної ідеології ми зробили помітний крок назад.
Демократичні цінності, через які і розпочався Майдан, тавруються як " зрадофільство". А мова усього лиш про плюралізм думок, прозорість та підзвітність суспільству влади.
Так само як і цілком логічне бажання контролювати владу.
Встановлюється культ особи, який був в Україні абсолютно немислимий до 2014 року. Я взагалі не міг і думати, що зіткнусь у себе в країні з таким вождизмом.
Найгірше - країна застрягла у дводумності. Тобто звикли говорити одне, а розуміти інше. У оруеллівських зразках. Говоримо АТО - маємо на увазі війну. Це от один із найяскравіших прикладів.
І вся країна звикла до цього. Звикла, що ми змінюємо конституцію, але не щоб змінити, а щоб показати, що ми виконуємо якісь домовленості президента-пенсіонера та двох мордатих бойовиків. Ви тільки в це вдумайтесь. Змінюємо Основний Закон! Тобто, частина суспільства уже готова до думки, що можна проголосити диктатору для утвердження демократії.
Скрізь йде насадження обскурантизму у формі "великі дяді знають, що робити, а ти не знаєш, то мовчи".
Думка, що трохи відрізняється від офіційної, оголошується " ворожою".
Повністю виключається повноцінна дискусія між владою та суспільством. Остання прес-конференція президента - яскравий приклад.
Півтори години, жодного нормального питання та жодної чесної відповіді.
Тотальний ідейний занепад. Добряче залякали війною суспільство.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки