MENU

Чи керувати студентам власними профспілками – слово за Верховною Радою

2444 0

Сьогодні, 3 лютого, важливий день для законопроекту 3474, який покликаний раз і на завжди очистити студентські профспілки від сторонніх осіб і дозволити очолити їх винятково студентам. Сьогодні цей законопроект розглядатиме освітній комітет Верховної Ради. Хоч він і не є профільним, але його думка буде важливою. Прошу всіх, по можливості, підтримати (‪#‎так3474‬, ‪#‎чистівиші‬). 

Звісно, коли ми ініціювали прийняття цього законопроекту, ми розуміли, що матимемо значний спротив від Федерації професійних спілок України, яка має суттєве лобі в парламенті. Але ми й гадки не мали, що головним опонентом передачі керівництва студентськими профспілками власне студентам стане журналіст Олексій Братущак, який дивує своєю неадекватною реакцією. Не пропонуючи жодної розумної альтернативи, Олексій банально опускається до особистих образ, поливаючи брудом і порівнюючи ініціаторів законопроекту з комуністами (мені, як учасникові АТО, таке порівняння взагалі є фактично плювком в обличчя). Не вважати ж за альтернативу пропозиції Братущака просто знищити студентські профспілки. Жоден нардеп не сприймає таке серйозно. Треба бути твердолобим, як Братущак, щоб не розуміти, що рішення про ліквідацію студентських профспілок ніколи не матиме більшості у парламенті.

Сумно, що в той час, коли ми намагаємося зробити студентство сильнішим і незалежнішим, Братущак переслідує свої незрозумілі цілі. Коли ж Братущакові запропонували ініціювати прийняття альтернативного законопроекту, у відповідь він сказав, що це перспектива не одного року. Тобто, на думку цього "захисника студентства", наступні кілька років студенти й далі повинні будуть терпіти корупцію і безлад в профспілках, поки нарешті конкретно Братущак не вирішить, що настав час щось міняти.

Ілля КРОТЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини