MENU

Доля безвізового режиму - у руках Верховної Ради - єврокомісар

3600 0

Єврокомісія не зволікатиме зі скасуванням візового режиму з Україною, наголосив єврокомісар Йоганнес Ган. Водночас, доля скасування віз нині у руках депутатів Верховної Ради, зазначив брюссельський чиновник.

Про це заявив виступаючи у Брюсселі перед депутатами Європарламенту і Верховної Ради єврокомісар з питань розширення та політики добросусідства Йоганнес Ган, передає українська редакція "Німецької хвилі".Єврокомісар з питань розширення та політики добросусідства Йоганнес Ган зазначив, що швидкість скасування віз до ЄС для українців залежатиме не від Єврокомісії, а від українських законодавців. "Можу запевнити, ми сповнені рішучості йти вперед, - зазначив Ган і додав, - Нині справа за депутатами Верховної Ради".

"Все залежить від того, чи відповідають ухвалені закони критеріям, про які ми домовилися раніше", - наголосив єврокомісар.

Насамперед він вказав на невідповідність погодженим вимогам законодавчої норми про електронне декларування доходів українськими чиновниками. "Тут є необхідність вдосконалення", - заявив Ган, вказуючи на те, що положення закону про електронні декларації майна стосуються і депутатів.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила всі закони, необхідні для виконання вимог лібералізації візового режиму з ЄС. Водночас, ухвалена норма про електронне декларування доходів чиновників, як наголосив посол ЄС в Україні Ян Томбінський, розчарувала Брюссель. Зокрема, вимоги до чиновників щодо декларування в ухваленому документі були розмиті і перенесені на рік пізніше, ніж планувалося раніше.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини