MENU

Нова поліція. Атестують, але не всіх?

523 0

4 грудня 2015 року, на брифінгу в Національній поліції України, Хатія Деканоїдзе заявила, що на постійні посади в Нацполіції будуть призначати лише після співбесіди з атестаційною комісією. 15 лютого Деканоїдзе у ефірі ТСН повідомила, що переатестація по Києву і Київській області закінчилася, і представила її результати.

Тим не менш, є випадки, коли, всупереч заявам, на надзвичайно відповідальні посади призначають осіб без атестації.

Приклад - посада начальника кримінальної поліції Києва, яку зайняв Стрижак Віталій Олександрович, екс-заступник керівника ГУБОЗ МВС України при Януковичу.

Якщо усі проходять атестацію, то як так сталося, що не пройшла атестацію настільки важлива для поліції людина?

Варто не допускати таких ситуацій у майбутньому - бо тоді це ставить під сумнів увесь процес оновлення в поліції, коли одних атестують, а інших - ні.

***

Керівникам нацполіції варто зрозуміти, що Україна - не Грузія. Тут усе працює по-іншому. Тут суб'єктом реформування громада, а влада є гальмом реформ. Без опори на громаду, на жаль, будь-яка реформа буде приречена на поразку. Менше всього хотілося, щоб повторювалися прикрі приклади сумнівних кадрових рішень, на кшталт нинішнього скандалу з призначенням на поліцію людини з неоднозначною репутацією Антона Шевцова (Вінничина).

Треба, врешті, говорити з громадою однією мовою - і в прямому, і в переносному сенсі цього слова.

Ігор ЛУЦЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини