MENU

В Європу – без віз і без корупції. Парламент таки ухвалив увесь пакет безвізових законів

3244 0

Верховна Рада сьогодні,  15 березня, ухвалила останній закон, потрібний безвізового режиму для українців, – про запровадження електронних декларацій. Україна виконала всі взяті на себе зобов'язання перед Європейським Союзом.

Весь пакет безвізових законів ухвалено Верховною Радою. Що це значить для України? Насамперед у разі позитивного рішення ЄС – скасування віз для українців, руйнування залізної стіни, яка відділяла нас від нашого європейського дому. Це відсутність місячних принизливих черг під посольствами й можливість жити в одному ритмі з Європою.

Але що, на мою думку, є головним в ухваленні безвізового пакету? Безвізові закони в першу чергу мають антикорупційне спрямування. Вони закладають фундамент України без корупції. Це і старт Антикорупційної прокуратури, запровадження електронного декларування, удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації, початок діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами. Національне антикорупційне бюро. Це і старт Національного агентства з питань запобігання корупції. Й ще багато технічних, але вкрай важливих законів.

За участю громадських активістів сьогодні в усі ці структури ретельно добирають фахівців: молодих, незаплямованих, амбітних. І це колосальна робота, яка має одну мету – знищення в Україні корупційного монстра. Знищення корупції як головного кремлівського союзника всередині країни.

Я, як голова робочої групи із підготовки безвізових законів, хочу передовсім подякувати всім депутатам, експертам й особливо європейським друзям України за титанічну працю. Незважаючи на втому, перешкоди, інколи просто непорозуміння, ми крок за кроком йдемо нашим європейським шляхом.

Бо Україна – це Європа!

Андрій ПАРУБІЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини