MENU

Надія Савченко наполягає на допуску до неї українських або німецьких медиків

2547 0

Незаконно засуджена українська льотчиця Надія Савченко другий день продовжує сухе голодування і наполягає на тому, щоб до неї допустили українських або німецьких лікарів. Про це заявив у Twitter адвокат українки Марк Фейгін, який відвідав її в СІЗО.

«Надія наполягає на допуску до неї українських або німецьких медиків. Прогресу ніякого. Зараз Савченко медична допомога не надається», – наголосив адвокат.

За його словами, він з великими труднощами пробився на пробачення до підзахисної.

«Учора не пропустили українських консулів до Надії, сьогодні я чекаю вже дві години дозволу на вхід в тюрму. Ось як виглядає ізоляція Савченко!» - пояснив Фейгін.

Трохи згодом адвокат повідомив, що Надія продовжує сухе голодування, і порівняв ізолятор, в якому утримують українку, з ГУЛАГом.
«Вийшов від Наді. Другий день сухого голодування. Тюрма стурбована лише тим, як би чогось не дізнались. Як був ГУЛАГ, так і залишився», – зазначив представник захисту.

Нагадаємо, учора після набуття чинності вироку Донецького міського суду Надія Савченкопочала сухе голодування, протестуючи проти незаконного ув'язнення та вироку і вимагаючи свого негайного звільнення.

22 березня 2016 року російський суд засудив Надію Савченко до 22 років ув'язнення, не зважаючи на всі докази невинуватості, представлені адвокатами упродовж довгого процесу.

Українська льотчиця категорично відмовилась від подачі апеляції на рішення Донецького міського суду.

ВО «Батьківщина» створила унікальний сайт, на якому зібраний весь перебіг справи проти народного депутата Надії Савченко. На ньому можна знайти фото- та відеоматеріали, а також відстежити хронологію подій останніх двох років життя української героїні.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини