MENU

Волинські митники просять Насірова та Порошенка звільнити чернігівського "варяга"

2405 0

Волинські митники написали відкритого листа президенту та керівнику державної фіскальної служби з вимогою звільнити нового керівника

Працівники митниці заявляють, що після призначення в.о. начальника митниці Олександра Шавлака, який до цього очолював Чернігівську митницю, як зазначають ЗМІ, відому бурштиновими скандалами розпочалися звільнення.

Олександр Шавлак уже четвертий керівник за останній рік, кажуть митники. Тож цього разу вирішили відстояти свої права та провели збори профспілки.

"Мета в нас одна - щоб всі волинські працівники були працевлаштовані, щоб в черговий раз вже вчетверте за рік не проводилась реорганізація, хоча вона вже в принципі відбулася, що є недоцільним оскільки показники планові доведені і збільшені від 300 мільйонів до майже 500 мільйонів", - зазначив голова профспілки волинської митниці Юрій Терещук.

У профспілці повідомили, що написали відкритого листа керівнику державної фіскальної служби Роману Насірову та президенту Петру Порошенко, під яким підписалось 500 працівників митниці.

Владнати конфлікт намагався голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик. Однак новопризначений начальник митниці на зустріч з керівником області та трудовим колективом не з'явився.

"Це вже не перший виконувач обов'язків, який приїжджає на цю грішну землю. І якщо десь хтось дозволяє собі робити якісь залякування, шантажувати колектив - я як голова обласної державної адміністрації цього не допущу", - зазначив Володимир Гунчик.

Митники вважають, що керувати Волинською митницею повинен місцевий фахівець, а обирати його мають на відкритому конкурсі.

Наприкінці березня цього т.в.о керівника Волинської митниці призначено Олександра Шавлака, який раніше працював у Чернігові. Профспілки почали безстрокову акцію під стінами ОДА з наметами.

novosti-o


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини