MENU

Київський метрополітен подав позов на «Укррослізинг»

2037 0

Фото:lb.ua

Сьогодні, 25 травня, Господарський суд м. Києва підтримав апеляційну заяву столичного метрополітену та скасував заборону використання 100 лізингових вагонів, придбаних за договором з компанією «Укррослізинг».

Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

«Це перемога в інтересах киян і наше підприємство за підтримки міської влади буде продовжувати вирішувати ситуацію в правовому полі», - заявив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Він зауважив, що метрополітен подав зустрічний позов з вимогою переглянути пункти договору та, відповідно, розмір створеної заборгованості. 

Зважаючи на важливість безперебійного функціонування метрополітену для жителів столиці та недопущення транспортного колапсу, підземка розраховує на підтримку депутатського корпусу Київради. Питання знаходиться на особистому контролі мера Віталія Кличка.

Нагадаємо, що договір з компанією «Укррослізинг» на поставку 100 вагонів метрополітену був укладений у 2009 році. Через додатково підписані  угоди минулим керівництвом утворився борг, а сума позовної заяви сягнула 1 959 466 447,88 грн.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости