MENU

Декомунізація в Україні відбулася із суто більшовицькими візуальними ефектами - блогер

2685 0

Отже, 22 червня минуло, і я таки спитаю: агов, президентські, кабмінівські та парламентські радники й радники радників, ви в курсі, що Друга Світова війна почалась 1 вересня? Ви в курсі, що українці в ній почали гинути не "22 июня, ровно в четыре часа"? Чи то були якісь не ті українці? Втім, і справді не ті, бо запорєбрік був якраз по Збруч ще цілих вісім місяців і два тижні 1939-го. А про те, що на Закарпаття війна прийшла 14 березня того ж року, в нас узагалі не прийнято згадувати.

І так, я чудово усвідомлюю, що жодна публічна особа в нашій країні не стане "псувати свято школярам" (14 березня взагалі не має шансів стати Національним днем жалоби). А відтак, декомунізація, про яку так довго бубоніли більшовики, відбулася із суто більшовицькими візуальними ефектами - за якими незмінно ховаються декласовані елементи.

І ще я маю питання до ‪#‎дєдовоєвалов‬ та ‪#‎япомнюгоржунов‬: як же так? Серед вас напевно є нащадки тих 15 тис військовослужбовців РСЧА, що брали участь у хасанських боях влітку 1938-го, 57 тис., що воювали влітку 1939 на Халхін-Голі, 238978 (офіційно) солдат і офіцерів, які увійшли в Польщу восени того ж 1939-го, тих щонайменше 100 тис, які забезпечили "добровільне входження" країн Балтії до складу СРСР, тих 760578 (на 1940), які "відсували небезпечний кордон" у Фінляндії, тих десь 300 тис., що анексували Бесарабію влітку 1940. То як, дєди почали воювати лише 22.06.1941? Чого ж ви соромитеся святкувати всі ці дати?

Oleksiy Kaftan


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини