MENU

Подробиці Угоди про вільну торгівлю України з Канадою. ІНФОГРАФІКА

3374 0

На своїй сторінці в фейсбуці Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розповіло про подробиці підписаної сьогодні, 11 липня, Угоди про зону вільної торгівлі із Канадою

Україна підписала довгоочікувану Угоду про зону вільної торгівлі з Канадою!

Це надзвичайно важливий крок у розвитку української торгівлі, адже Канада – одна з найбільших демократичних індустріальних держав. Раніше обсяги торгівлі між Україною та Канадою були дуже невеликими, проте це потрібно терміново виправити. Розвинені канадські та українські сектори є взаємодоповнюючими, тому потенціал розвитку торгівлі – величезний!

Угода дозволить диверсифікувати торгові потоки з України та, ми сподіваємося, допоможе залучити канадські інвестиції в Україну.

Український бізнес зможе скористатися безмитним доступом на новий ринок (Канада відкриває свій ринок для українських товарів на 99%), у той час як з'явиться можливість для імпорту обладнання, ноу-хау та технологій. 

Відповідно до Угоди, українські підприємці отримають підтримку у виході на канадський ринок, зокрема через проект Canada-Ukraine Trade and Investment Support project – CUTIS (CUTIS).

Із 2009 року уряди України та Канади намагалися лібералізувати двосторонню торгівлю, та лише минулого року переговорній групі від українського уряду на чолі із заступницею міністра Наталією Микольською вдалося довести справу до кінця. Те, над чим інші працювали роками, їй вдалося завершити, повністю узгодити та парафувати Угоду лише за декілька місяців.

Сподіваємося, це початок тісної співпраці між Україною та Канадою в усіх сферах.

Детальніше про ЗВТ із Канадою читайте в брошурі Мінекономрозвитку: українською та англійською мовами.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини