MENU

Вчені знайшли зв'язок між доглянутістю і достатком чоловіків

3773 0

Нове дослідження виявило зв'язок між доглянутістю і достатком чоловіків.

Вчені Чиказького університету з'ясували, що охайні чоловіки заробляють більше, ніж їхні однолітки з менш доглянутою зовнішністю, пише Maxim.

У ході дослідження фахівці аналізували дані про кар'єру понад 14 тисяч чоловіків і жінок протягом 13 років - з моменту їх випуску з коледжу до просування по кар'єрних сходах. Протягом цього часу автори дослідження проводили опитування респондентів чотири рази і відзначали за п'ятибальною шкалою рівень доглянутості і привабливості, а також заробітної плати.

Результати дослідження показали, що від рівня привабливості та охайності респондентів чоловічої статі залежав і їх дохід. Зокрема, більш охайні чоловіки заробили за цей час в середньому на 14 тисяч доларів більше, ніж їх менш доглянуті однолітки.

«Ми з'ясували, що привабливі чоловіки заробляють в середньому на 20 відсотків більше, ніж їх непривабливі однолітки. Варто відзначити, що мова йде не тільки про привабливість, але і доглянутість респондентів», - говорять автори дослідження.

Дослідження вчених також показали, що високі чоловіки заробляють більше, ніж представники сильної статі низького росту. Крім того, експерименти вчених встановили, що у жінок, які віддають перевагу макіяжу на роботу дохід значно вище, ніж у тих, хто віддає перевагу природності і не користується косметикою.

Новое Время


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини