MENU

Жінка-візночниця власним коштом побудувала пандус. За це полтавські чиновники штрафанули її на 7 тисяч. ВІДЕО

2631 0

У Полтаві на 7 тисяч гривень оштрафували жінку з особливими потребами, яка прибудувала пандус біля будинку. Жанна Щепелькова за власні кошти побудувала конструкцію до багатоповерхівки для того, щоб вільно виїжджати на вулицю. Це не сподобалося одній із сусідок, яка пожалілася в державні органи. Після перевірки виявилося, що відсутня одна довідка. 

Розголос в соцмережах ця історія отримала завдяки фейсбук-посту співачці, громадській діячці та просто небайдужої людині Анжеліки Рудницької. "Сором який! У Полтаві є тверезі і мудрі люди із серцем? Чого мовчите?" - з докором запитала у полтавчан вона.

Журналістка Марина Кухар обурилася і навела приклад ставлення за кордоном до їжаків. І це ставлення краще, ніж до людей в Україні:

«Коротко для лінивих - жінку, прикуту до інвалідного візка оштрафували, бо за свої гроші збудувала пандус до квартири в багатоповерхівці. Найбільше мене зачепило чиновницьке " вона прикривається інвалідністю"... Ну, чи невсіжбагатствамови! І знову оті пандуси для їжаків більмом у оці. Краще б я в житті про них не знала: недавно за кордоном побачила оголошення для волонтерів з проханням прийти такого то числа і помогти облаштувати спуск до озера для їжаків , бо якщо ті важать менше 700 грамів, то їм важко дістатися води і можуть страждати від спраги. Спуски. До води. Їжакам. Сльози заважали сфоторафувати, чесно! І тепер питання - а у нас люди де? ЛЮДИ ДЕ! Жінку інваліда оштрафувати, бо зробила власним коштом собі виїзд з в'язниці, якою стала для неї квартира...».


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини