MENU

Закритий суд над "Торнадо": патріотів "зливають"?

1564 0

Незрозуміло, який глибинний сенс проводити над групою "Торнадо" саме закритий суд. Тим більше, якщо в якості аргумента проти них використовується відео саме з зали суду. Щоб припинити розмови про "патріотів зливають" варто дати суспільству інформацію про ті звинувачення, які висувають проти цих осіб. До суду довіра надто низька, аби можна було говорити, що от судді розберуться і ви почуєте вирок.

На мою думку, перебільшене побоювання, що це стане чимось надто компроментуючим для українських добровольчих сил. Зрештою, суспільство розуміє, що на війні різні люди трапляються. Світова спільнота також не вперше стикається з ситуацією коли серед "хороших хлопців" трапляється кілька не дуже хороших. Але саме відкритий суд може бути аргументом, що в українських збройних силах негативні прояви не мають системного характеру. З іншого боку, суспільству важливо знати про звинувачення аби мати можливість перевірити їх правдивість.

Що ж стосується самої ситуації посиленої уваги правоохоронців до добровольців і військових, то занадто рано і занадто дріб'язково взялися тут тиснути. Є, звичайно, кричущі випадки не гідного способу дії окремих осіб і груп. Але той тотальний тиск, який влаштовують зараз на воюючих - це абсурдно. Ловити за кілька патронів і гранату можна в цілковито мирній країні. Захищати "права" колаборантів більше, ніж права воюючих - шлях до поразки. В багатьох випадках можна знайти інші способи впливу крім відкриття кримінальних справ. І перш ніж їх відкривати дуже корисно поставити питання, чи сприятиме ця конкретна кримінальна справа перемозі. Якщо ні, то з нею варто почекати до кінця війни. Не варто намагатися бути святіше суду в Гаазі. Все рівно не вийде.

Ольга ЛЕНЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини